Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Blue_Hulk

Начин да гледам HD качество мача от ШЛ

Препоръчан отговор

Здравейте!Както знаете, малко, след почва мач от 1/2 финал ШЛ между Челси и Атлетико. Имам един телевизор на самсунг 40f6400 и съм с булсатком. Проблемът както се сещате е мазното качество, което предлага обикновения сигнал тоест btv action. Чудех се дали има някакъв начин, чрез някакво смарт приложение да си плащам за един мач например и да гледам HD качество. Сещам се само за voyo, но не знам как точно стоят нещата там. Може би ако има начин да гледам Sky Sports по ТВ.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...