Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Hu Ku

Samsung Galaxy S3 или Samsung Core Duos?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Кака ми иска да си вземе мобилно у-во и ме пита кой от тези 2та е по добър. И двата в момента са с някакви тарифи при мобилните оператори (незнам дали е редно да напиша името на оператора/за да не кажете,че правя реклама/ но по долу ако искате ще го споделя). Та аз първо и предложих S3 ,защото като чуя Galaxy S1,2,3,4 и знам ,че е добра машинка но проверих в интернет и видях че S3 e c 1 Ghz процесор а Core Duos 1.2 Ghz.

Ако може да ми кажете кое е по доброто или дали греша някъде ще съм Ви доста благодарен. :)

Благодаря предварително!

Поздрави Hu Ku

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Кака ми иска да си вземе мобилно у-во и ме пита кой от тези 2та е по добър. И двата в момента са с някакви тарифи при мобилните оператори (незнам дали е редно да напиша името на оператора/за да не кажете,че правя реклама/ но по долу ако искате ще го споделя). Та аз първо и предложих S3 ,защото като чуя Galaxy S1,2,3,4 и знам ,че е добра машинка но проверих в интернет и видях че S3 e c 1 Ghz процесор а Core Duos 1.2 Ghz.

Ако може да ми кажете кое е по доброто или дали греша някъде ще съм Ви доста благодарен. :)

Благодаря предварително!

Поздрави Hu Ku

Не  съм ползвал Галакси, и не знам какви плюсове и минуси имат, но за S3 минито съм мн доволен, просто с малки размери, но много възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Благодаря предварително!

Поздрави Hu Ku

Здравей,

Точно от тези двата SIII е безспорнният победител, защото:

-Камерата

-Процесора е 4ядрен и е много по високо ниво самото CPU, да не говорим за GPUто

-По висок клас телефон е

- даже няма да споменавам това че тройката е с "обещан" ъпдейт до КитКата, докато другия е спрял на желето и там ще си седи.

-Винаги е по- добре да си вземеш една идея по- стар Флангман от колкото малко по- нов от нисък клас

- ако ги пуснеш за сравнение някъде ще видиш, че единственият параграф където дуоса дърпа е при картите, ако на кака ти и трябва телефон с две сим карти, то тогава си заслужава, при всеки друг случай 3йката е по добрия вариант. 

Това обаче е при сравнение на точно тези два модела, ако дадеш бюджет, а не мисля, че ще е проблем и ако дадеш конкретен план (за да сме по- конкретни в преценката) може да и изберем по- подходящ цена/ качество

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за последното мнение. Самуснг се грижат много за серията SAMSUNG GALAXY S . Ще се погрижат за нови ъпдейти, а зоколкото съм ги ползвал, знам, че С3 е по-удобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се хълчи с един телефон изпуснеш ли го става на кайма купи си s2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...