Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

joax

Някой разбира ли от Windows Forms?

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся някой. който може да бутне едно леко рамо за да ми покаже как стават някои неща на Windows Forms. Предварително казвам, че не поствам проблема тук, защото е по-трудно за обяснение и няма да можете да ме разберете. Ако някой има желание да отдели малко време ще бъда адски благодарен. Можете да ми пишете тук или на ЛС. Благодаря Ви предварително!.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така едва ли някой ще се занимава с проблема ти. По-добри го опиши тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся някой. който може да бутне едно леко рамо за да ми покаже как стават някои неща на Windows Forms. Предварително казвам, че не поствам проблема тук, защото е по-трудно за обяснение и няма да можете да ме разберете. Ако някой има желание да отдели малко време ще бъда адски благодарен. Можете да ми пишете тук или на ЛС. Благодаря Ви предварително!.

Нали този, който ще ти "бутне едно рамо" ще ти разбере въпроса. За това - напиши повече данни за проблема, пък да видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали този, който ще ти "бутне едно рамо" ще ти разбере въпроса. За това - напиши повече данни за проблема, пък да видим...

Здравейте. Проблемът наистина не е сложен, но е трудно да го опиша тук наистина. Това е така защото трябва да се покаже първо интерфейс, а след това и код и защо трябва да стане така. Аз си го представях като някой ме добави във скайп и аз му показвам за какво иде реч през Dekstop view. Наистина мисля, че всеки, който има малко умения би се справил. Затова ще ви бъда благодарен ако някой успее да се включи, защото е наистина важно за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Проблемът наистина не е сложен, но е трудно да го опиша тук наистина. Това е така защото трябва да се покаже първо интерфейс, а след това и код и защо трябва да стане така. Аз си го представях като някой ме добави във скайп и аз му показвам за какво иде реч през Dekstop view. Наистина мисля, че всеки, който има малко умения би се справил. Затова ще ви бъда благодарен ако някой успее да се включи, защото е наистина важно за мен.

ами ок. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...