Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да си подобря конфигурацията. Имам стар компютър от който мога да използвам HDD-то, DVD-RW и кутията. Захранването е 400W и не знам дали ще свърши работа. Избрал съм си следните части и искам да си кажете мнението, понеже аз си нямам и на идея от тези работи, добре ли е и дали ще стане захранването: http://nikem-bg.net/cart/47524p1r51190p1r44515p1r47151p1r44260p1rf.htmlКонфигурацията ще се ползва за игри главно. Бюджета е до 700-800 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването му снимай лепенката и ще ти отговорим. Но най-добре вземи ново (това дето си избрал от линка е добро). пс. Паметта я смени. GEIL EVO LEGGERA за 66 лв. е добър избор щом ще взимаш един модул и ще спестиш и пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...