Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Yaskata

Въпрос за Windows media player

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали пускам темата на правилното място заради което се извинявам, ако не е където трябва. Проблема се изразява в това, че искам да пусна 3D филм на телевизора си (Panasonik (който поддържа 3D ready)), чрез UTP кабел. Схемата е следната свързал съм телевизора и компютъра си към рутер за да ползват един адрес, за да гледам филм на телевизора си е необходимо да share-на видеото през windows media center/player за да е достъпно и за телевизора ми. До сега с кое да е видео всичко беше наред, но не мога да share-на 3D файл защото е под формат MKV, в последствие открих че WMP не поддържа този формат. Не мога да share-на файла  отделно, защото телевизора ми намира само Media center файловете които са share-нати.Някакви идеи как да разреша проблема, телевизори като Samsung имат програми готови за компютрите с които споделят файлове без проблеми с техните телевизори в Panasonik имат Viera Smart и в техния магазин няма такива приложения или програми за компютъра. Преди време ми бяха казали, че с някаква програма на PSP можело да се получи желания ефект, но вече не помня името на програмата.

Благодаря предварително за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани кодеци нямаш ли? Ако нямаш инсталирай си K-Lite Mega Codec Pack и пробвай,дали няма WMP да ти разчете MKV формата!

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани кодеци нямаш ли? Ако нямаш инсталирай си K-Lite Mega Codec Pack и пробвай,дали няма WMP да ти разчете MKV формата!

Успех! ;)

Ами не мисля, че е от това, защото другите ми Media Players четат формата без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не мисля, че е от това, защото другите ми Media Players четат формата без проблеми.

Не мисли,а пробвай! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...