Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

domball

избор на дъно с.1155

Препоръчан отговор

Здравейте, разполагам със следните дъна

JAR Computers - ASRock B75 Pro3-M, B75, LGA1155, DDR3, 2xPCI-E (CF) (HDMI & DVI), THX TruStudio™ SB7.1, Lan1000, 3xSATA 6Gb-s, 2xUSB3.0, mATX - Дънни платки за Intel процесори

ASUS P8H61-M LX2-SI -1155

искам да продам едното от тях просто ми е излишно не са нещо особенно, но се колебая Асуса е по скромен като х-ки, но съм с него от 2 години и нещо и съм доволен, а Асрока ми е излишен (не съм го ползвал много за да имам преки впечатления) - като цяло е по добър за бъдещ ъпгрейд, но нямам никакви впечатления за марката. За Асус знам че имат сносни дъна, по скоро ми препоръчаха това дъно на тази марка тогава. Та по просто кое от двете да си оставя, при положение че са на по 2 и кусур години и засега са безпроблемни? core i3 2120 ми е процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си някой от линковете,защото и двата са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си някой от линковете,защото и двата са еднакви

да, сега го смених 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асрок-а има повечко благини,така че аз бих си оставил него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асрок-а има повечко благини,така че аз бих си оставил него.

И аз така си мисля, просто нямам преки впечатления от марката, и по скоро за модела, гледам по постовете обобщени мнения за Asrock  като цяло, нo

нищо конкретно за конкретния модел. Може би не съм ровил достатъчно. :)

И аз така си мисля, просто нямам преки впечатления от марката, и по скоро за модела, гледам по постовете обобщени мнения за Asrock  като цяло, нo

нищо конкретно за конкретния модел. Може би не съм ровил достатъчно. :)

С две думи дали е надеждна марка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е по-малко ненадеждна от другите марки.По правило вече нещата не опират до съответният бранд,а до това да случиш на добра бройка.И най-известната марка може да ти предложи куца бройка продукт.Плюс това,щом и сега имаш дъното,спокойно може да го ползвеаш известно време,да видиш дали всичко си му е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...