Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Viktator

Предложения за Охладител

Препоръчан отговор

Здравейте !

Търся си подходящ охладител за i5  4670к , имам планове клоквам и ми трябва читав охладител .

Мога да отделя 100 - 250 лева максимум. Нямам претенции откъм марка само да е нещо качественно и само да не е на Corsair H сериите защото вече си патих веднъж..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е широка кутията ви?

И какво не ви хареса на тоя охладител?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате място в кутията може да погледнете този :) http://nikem-bg.net/computer-components/CM-NEPTON-280L-WATER-COOLER

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Търся си подходящ охладител за i5  4670к , имам планове клоквам и ми трябва читав охладител .

Мога да отделя 100 - 250 лева максимум. Нямам претенции откъм марка само да е нещо качественно и само да не е на Corsair H сериите защото вече си патих веднъж..

Защо не пробвате с водно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е широка кутията ви?

И какво не ви хареса на тоя охладител?

кутията е широка 23 см грубо казано има 20 см за охадителя 

има място за 3 140 мм вентилатора и радиатори дебели до 10 см 

а отпред има място за още 2 140 мм вентилатора

Защо не пробвате с водно?

попринцип и това е вариант, но ще ми излезе на 300 лева и сега не мога да заделя толкова пари 

попринцип си мислех за Noctua или Be Quiet а ако е AIO си мисля за Swiftech H220 / CM Eisberg 240L

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За същите пари като Ноктуа можеш да си поръчаш Scythe Susanoo (Мисля че ще се събере)

http://www.scythe-eu.com/en/products/cpu-cooler/susanoo.html

Ако ти трябва наистина сериозен охладител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phanteks PH-TC14PE за мен е най-доброто въздушно с възможности над доста от необслужваемите водни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За същите пари като Ноктуа можеш да си поръчаш Scythe Susanoo (Мисля че ще се събере)

http://www.scythe-eu.com/en/products/cpu-cooler/susanoo.html

Ако ти трябва наистина сериозен охладител.

аз това на покрива трябва да го монтирам!! :D

Phanteks PH-TC14PE за мен е най-доброто въздушно с възможности над доста от необслужваемите водни.

Рамта ми е висока :(гледах  Noctua NH- U14S някой казват че не е толкова добра други я сравняват с NH D14 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз това на покрива трябва да го монтирам!! :D

Рамта ми е висока :(гледах  Noctua NH- U14S някой казват че не е толкова добра други я сравняват с NH D14 

Събира се в твоята кутия. Ако е с размерите които казваш, и няма да опира в паметите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава вземай смело NH-U14S. С нищо не отстъпва на NH-D14, a високите памети няма да са пречка. Е, ако искаш екстремен клок може да потърсиш някое готино блокче и помпа втора ръка и да сглобиш нещо custom за процесора.

Росене, Сузаното не впечатлява с нищо, освен размер. Чел си някъде някакво старо ревю и си решил, че е добър охладител - е, грешиш, в момента има много по-добри въздушни охлаждания от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава вземай смело NH-U14S. С нищо не отстъпва на NH-D14, a високите памети няма да са пречка. Е, ако искаш екстремен клок може да потърсиш някое готино блокче и помпа втора ръка и да сглобиш нещо custom за процесора.

Росене, Сузаното не впечатлява с нищо, освен размер. Чел си някъде някакво старо ревю и си решил, че е добър охладител - е, грешиш, в момента има много по-добри въздушни охлаждания от него.

мерси!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...