Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Petya Ilieva

Проблем с micro sd

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с micro sd карта - 1gb. Телефонът не я разчита и съответно намира. Като я сложа в card reader-a  и в лаптопа го намира като устройство,но не може да се отвори,нито може да се форматира. В общи линии никакви опции. Съответно в My computer не се показва като диск. Не е от новите hc карти. Аз съм с Acer с WIn 7. Пробвах картата на друг телефон - никаква разлика. Сложих друга карта в телефона, за да проверя не е в телфона проблема. Използвам nokia, но не е смартфон. Някакъв съвет може ли да ми дадете. Картата честно казано съм я отписала, но информацията ми е много важна. Някакви идеи как мога да я сваля?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с micro sd карта - 1gb. Телефонът не я разчита и съответно намира. Като я сложа в card reader-a  и в лаптопа го намира като устройство,но не може да се отвори,нито може да се форматира. В общи линии никакви опции. Съответно в My computer не се показва като диск. Не е от новите hc карти. Аз съм с Acer с WIn 7. Пробвах картата на друг телефон - никаква разлика. Сложих друга карта в телефона, за да проверя не е в телфона проблема. Използвам nokia, но не е смартфон. Някакъв съвет може ли да ми дадете. Картата честно казано съм я отписала, но информацията ми е много важна. Някакви идеи как мога да я сваля?

Благодаря предварително.

Пробвайте с Recuva да извадите информацията. Не е гаранция че ще стане но може да опитате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона не я разчита, защото може би е на много години и от падания и други проблеми може да "хлопа" и да не прави добър контакт. В лаптопа с адаптер ли опитахте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона не я разчита, защото може би е на много години и от падания и други проблеми може да "хлопа" и да не прави добър контакт. В лаптопа с адаптер ли опитахте?

Да опитах и ефекта е същия - както написах по - горе. Разпознава го само като устройство, което е включено, но нито може да се отвори, нито се показва като карта/флаш или диск в My computer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да опитах и ефекта е същия - както написах по - горе. Разпознава го само като устройство, което е включено, но нито може да се отвори, нито се показва като карта/флаш или диск в My computer.

Опитахте ли с Recuva ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мокрена ли е? Все трябва да има някакво обяснение... Пробвайте на други компютри, на още телефони (в приятели или колеги...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Recuva ще пробвам като се прибера след работа. 

Мокрена ли е? Все трябва да има някакво обяснение... Пробвайте на други компютри, на още телефони (в приятели или колеги...)

Не е мокрена. Аз също нямам обяснение. Пробвах на 2-3 таблета,3 телефона и 2 лаптопа. В общи линии я отписах да заработи отново. Просто като се прибера се надявам с тази прорама файловете да успея да сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом никъде не излиза, значи е заминала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом никъде не излиза, значи е заминала.

На 2-3 как да е, ама на толкова вече наистина явно й е станало нещо необратимо. За да стане с програма, първо трябва да я разчита. Това, че я показва свързана ме съмнява да окаже влияние. Опитайте все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...