Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nicos

Предложете телефон!

Препоръчан отговор

Търся си някой от старите модели, отпреди десетина години, който да е с много добър обхват, силно звънене и звук на слушалката? Ако някой се сеща за такъв, моля да сподели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia 1100 и според зависи от RH няма да бъдете подслушвани :ph34r:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много!!! Жена на 76 г надали я интересува, подслушват ли я или не :) . Е, поне се изясни за кого е предназначен. Приемам и други предложения, важни са само посочените изисквания. Какво ще кажете за Нокия 3310?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Nokia X1-01 й държи по една седмица батерията, свири много силно, има LED фенерче, две сим карти и слот за microSD (за музика, снимки не могат да се гледат). За мен това е най-интелигентният и качествен телефон на света и не го сменям за нищо. Да не говорим, че изработката е прекрасна, без глупави гуми и простотии. Пластмасата е здрава и плътна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се за теб! На бабата обаче и върши работа здрава слушалка със зверско покритие и звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бабата е на Глобул няма да има никакво покритие, никъде. X1-01 е правилният избор, при вятър безпроблемно се чува говора през качулка и шапка, ако бабата е достатъчно глуха може да си пусне високоговорителя и да излети в космоса. Нокия 3310 няма да намериш, 1100 е хубав телефон (със скапана клавиатура), но не може да се сравнява с X1. Втори път си взимам такъв (първия го откраднаха) и пак ще си взема такъв, ако се наложи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз. Имам такъв телефон на Филипс (това е първия ми телефон):

Публикувано изображение

Тествал съм го на километри в гората и не е губил обхват (където други телефони са се дънили с обхвата още в самото начало на гората), а и свири доста силно (липсва му само вибрация, но едва ли е нужна при толкова силен звук). Все още го имам, и е с нова батерия, но за съжаление стои неизползваем, защото му се счупи зарядното! Не намерих ново зарядно за него, и вече не съм сигурен дали новата батерия ще може да се ползва, защото стои не зареждан вече втора година т.е. от както е купена батерията? За мено това си остава телефона с най-добрия обхват и сила на звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К750 и 6230 са "железните" телефони на миналото десетилетие, даже бих взел вторият за себе си. Х1 е съвременен телефон и не кънектва със стайлинга на бабата. Виж, филипса би свършил работа, препоръчаха ми и Никия 6210 като подходящ за нуждата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia 1100 и според зависи от RH няма да бъдете подслушвани :ph34r:

Публикувано изображение

Телефонът наистина е много здрав, но звукът му е наистина ужасен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни Nokia 1208.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...