Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

chaos02

Проблем с ИП конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте,днес ми се скъса кабелът на рутера и не можех да го използвсм,така че интернет кабела го свързах към компютъра.Нямах интернет и направих диагностика,пише ми че трябва да ресна рутера за 10 сек ( но аз не използвах рутер?!)и после че ип конф.ми е невалидна.реснах ипто от цмдто с релийз и реню, компа също но и това не помогна.Моля ви, ако ьнаете решение на проблема споделете (извинявам се за грешките,но съм с мобилен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си нов кабел :no-no:  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутерът най-вероятно има различен MAC адрес от този на компютъра и само от него може да се свържете.

В настройките на рутера има зададени име и парола, чрез които се се осъществява аутентикацията при връзка с интернет.

Много зависи от вида връзка която се използва.

Най-добре се обадете и поискайте от вашия интернет доставчик да ви свържат директно/бер рутер.

По лесно ще е да купите нов кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...