Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

granik

радиото на автомобила не работи

Препоръчан отговор

Здравейте! Свалих акумулатора и радиото на CD-то не може да се включи. CD-то e Пайнер, не е МР3. Като пусна дискове ,CD-то работи и ги слушам , но радиото не тръгва. Дадох го за ремонт , като мислех ,че е кодирано, но от сервиза на Пайнер ми казаха ,че не е код, нямало кодиране, просто като свалям акумулатора трябвало да рестартирам буксите или нещо такова . Като ми го дадоха радиото работеше, сложих го на колата и всичко беше наред. После пак свалих акумулатора и отново радиото спря и не може да се включи. Свалях и закачах, акумулатора, откачах и закачах буксите , опитах да го сложа на друга кола и нищо не става , не може да тръгне това радио. Разглобих панела , почистих копчетата и пак го затворих и нищо. Къде може да е проблема, защото ремонта в сервиз,вече втори поред ще ми струва повече отколкото да си купя ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...