Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,може ли някой който разбира от телефони да ми помогне

значи: имам един смартфон Globul Touch (alcatel one touch 991) и искам да го Root-на

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те , по-добре недей го роотва!!! Ако, не искаш да останеш без телефон!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го роотна какво може да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този софтуер поддържа и твоят телефон. В частност инсталира SuperSU.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да останеш без телефон, това може да стане, ако нещо объркаш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този софтуер поддържа и твоят телефон. В частност инсталира SuperSU.

Имам го този софтуер но иска adb drivers

някой може ли да ми даде за точният модел който съм дал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го роотна какво може да стане?

Чети, докато не си се взривил :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ми помогне ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам го този софтуер но иска adb drivers

някой може ли да ми даде за точният модел който съм дал?

И кога ти ги иска тези драйвъри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кога ти ги иска тези драйвъри?

Нищо не става..

post-345773-0-19561000-1399138805_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ми помогне ли?

Ето за твоя телефон, чети... Рутвай си спокойно, нищо няма да му стане на телефона. Друг е въпроса, защо точно ти трябва рут...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за твоя телефон, чети... Рутвай си спокойно, нищо няма да му стане на телефона. Друг е въпроса, защо точно ти трябва рут...

Искам да му сложа Rom а без руут пише че не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да му сложа Rom а без руут пише че не става.

Ами спазвай указанията от темата, достатъчно ясно са написани. Нищо няма да му стане на телефона, най-много да го почувстваш повече като твой си телефон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш включен (на телефона) режим за отстраняване на грешки при свързване с USB. Затова не ти се получава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден искам да питам тук ако може интересни са ми тея телефони не разбирам от тях , но от един форум четох за конкретния модел който не е рутнат и се опитах да го рутна , но не можах. Но имам една папка след моите действия суперузер . Как да е пробвах да инсталирам програма която иска руут  и пише , че нямам руут права ли кво е там не знам ама не съм направил нищо.Във форума който четох имаше фаилове за модела някъв зип файл и указания как се инсталира .Свалих файла на сд картата натиснах хоме бутона + повер бутона на телефона рестартирах и задържах повер + хоме бутон и излезе рековери меню избрах зипа и всичко стана уж ама не е рутнат тела .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това с разцепването на картата как става?

А това с разцепването на картата как става защото при мен не става нищо?!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А това с разцепването на картата как става?

Намерих ти темата, прегледах я за секунди, видях, че хората си рутват телефоните според указанията... Какво повече?... Да взема да прочета цялата тема за телефон, който не ползвам?...

И щеше да е коректно да напишеш рутна ли го в края на краищата или не... Ама въпрос на възпитание...

Явно ти трябва "разцепването", за да можеш да качваш приложенията на картата. М/би това е достатъчно ясно написано...:

За да местите приложения ви трябва програмата link2sd1. Трябва да си направите втори партишън на картата - ако сте със рома който качих jeffta rom v2.1 подържа EXT3 ако сте със стоковия ром втория дял трябва да е FAT322. EXT3 Партишън може да си направите от CWM recovery. FAT32 може да си направите от Windows3. След като влезете в програмата link2sd ще иска да качи скрипт на картата трябва да му посочите какъв е партишъна EXT2, EXT3 или FAT324. Като качи скрипта рестартирате телефона и сте готови5. Приложения не се местят от бутона премести на SD картата, а от долния бутон "създай връзка"Ако не можете да натиснете бутона "създай връзка" възможните причина са:- нямате втори дял на картата- не сте качили скрипта или сте го объркали примерно формата на картата е FAT32, но вие сте дали да качи скрипт на EXT3-не сте рестартирали телефонаповечето custom rom-овете не могат да качат картата заедно със системата android. Затова е нужно да се правят два рестарта. Примерно ви е свършила батерията и е изгаснал телефона след като го включите ще зареди системата и тогава ще ви излезе съобщение от програмата link2sd, че е намерена карта и за да я качите трябва да натиснете reboot now. След което се прави бърз рестарт и всичко си е ОК.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейтв хора! Опитах се да си root-на таблета (lenovo a3300), но ми изписва error #9. Какво означава и може ли някой да ми каже как и от къде да го root-на?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с каква цел по-точно искаш да го руутнеш?...

Иначе, като гледам какво ми дава Гугъл, е елементарно. Сваляш си Framaroot, инсталираш, стартираш, избираш "Install SuperSU", след това "Gandalf", и си готов. Ако не става с "Gandalf", стартираш отново, и този път избираш "Aragorn".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от KoKKinoU_FaN
      https://www.kaldata.com/forums/gallery/image/14370-/

Не мога да се сетя за по-добро описание на модерното човешко общество.
      Всички сме вперили глави в модерните телефони в очакване на още един "лайк".

Телефонът нарочно не е в средата на снимката, защото с това искам да покажа,
      че хората изместват фокуса от истински важните неща от живота.

Хора, не живейте за единия "лайк"!
      Радвайте се на природата, приятелите, любовите, семейството си.
      Лайковете минават и заминават.

Живейте сега, защото
      миналото няма да се върне,
      а бъдещето може и да не се случи.

Защо в желанието си да сме харесвани, ставаме все по-самотни?

И те така, Кире. Мисля че много се разприказвах.
      Който разбрал, разбрал.
    • от Collins
      Здравейте, колеги!

Както виждате от заглавието, бих желал да чуя вашите мнения за тази марка, забелязах преди няколко седмици, че имат официален магазин в България. Телефоните са им евтини, таблетите също, нещо не ми се връзва. Четох по други форуми, че има някои добри попадения, но от 2 седмици нямат в наличност 5 от 6-те телефона, които предлагат. Тъй като съм решил евентуално да си купя телефон от тях, искам да ме разубедите или убедите, благодаря

Ето го и сайта им.
    • от Kalin Karaboychev
      Здравейте приятели,

Радостни сме да ви представим една дългоочаквана от вас възможност на сайта.

Вече всеки който отвори Kaldata.com през мобилния си телефон по подразбиране ще вижда мобилна версия на сайта специално оптимизирана за мобилни устройства.

Разбира се предвидили сме и възможността да ползвате пълната версия вместо мобилната, може да изберете тази опция от линка в дъното на мобилната версия.

Надяваме се нововъведението да ви хареса.

Поздрави от целия екип.

Станете наши приятели във Facebook:
      http://www.facebook.com/kaldata

Следвайте ни в Twitter
      http://twitter.com/#!/kaldata
    • от Kalin Karaboychev
      Здравейте приятели,

Радостни сме да ви представим една дългоочаквана от вас възможност на сайта.

Вече всеки който отвори Kaldata.com през мобилния си телефон по подразбиране ще вижда мобилна версия на сайта специално оптимизирана за мобилни устройства.

Разбира се предвидили сме и възможността да ползвате пълната версия вместо мобилната, може да изберете тази опция от линка в дъното на мобилната версия.

Надяваме се нововъведението да ви хареса.

Поздрави от целия екип.

Станете наши приятели във Facebook:
      http://www.facebook.com/kaldata

Следвайте ни в Twitter
      http://twitter.com/#!/kaldata
  • Дарение

• Добави ново...