Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Georgi Rupchin

Wireless настройки и проблем при лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,

Първо, извинявам се, ако съм попаднал в грешния раздел.

Та на въпроса.. значи скоро си купих лаптоп и с него взех и рутер (Д-Линк ДИР-615). Опитахме се да го настроим с едно аверче и успяхме така да се каже. Но проблема е, че през няколко минути ме изхвърля от мрежата и като дам повторно свързване изписва някакъв проблем(скрита мрежа или Windows не може да се свърже, един от двата, но мрежата в настройките не е скрита). А интересното е, че на настолния компютър, където е кабела, не дава никакви проблеми (нито пък спира WiFi на телефона). Пускам пингове през CMD към абв-то и там показва, само на лаптопа REQUEST TIMED OUT.. Което ме въвежда на мисълта, че или настройките не са правилни(ако може някой да ми каже как правилно да го настроя, защото не са много надеждни), или драйвъра на лаптопа не е читав(и ако може някой да ми даде линк към по-добър)

Благодаря предварително на всеки помогнал! :)

Лаптоп: ASUS X550V

Wireless: D-Link DIR-615

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...