Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Weezyworld

Линкване на сайт

Препоръчан отговор

Здравейте! Някой знае ли, как мога да сложа снимка на моя сайт, когато някой напише името му например във фейсбук, веднага започва да го зарежда, но излиза със някаква сива снимка без фон. Искам да сложа примерно логото на сайта да излиза, след като някой линкне сайта в социалната мрежа или в някой чат.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи това е трябвало да го направиш още преди да почнат хората да го публикуват трудно ще го оправиш от фейсбук тъй като те запомнят доста нещо в продължение на 9 месеца ако някой го е споделил без снимка фейсбук го е индексирал така и това се е запомнило след известно време ще се оправи така беше и при мен с моят сайт но е важно да сложиш снимка на страницата която искаш да се показва снимката се слага като я има в самото съдържание на сайта ти ако има снимки в сайта ти на пример от публикации ще се визуализира но след време както ти казах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Това, което ми казваш и аз го знам.. Проблемът е, че от доста време имам публикации + снимки в началната страница на сайта, но никога до сега не ги е индексирало. Не говоря специално за фейсбук, искам да променя по сайта тези неща. Просто искам да сложа една снимка - логото, и постоянно да си е само то! Виждал съм с други сайтове да е така, но нямам идея, как става.

Благодаря предваритело!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами това е запомнящо се но мисля че ако сложиш нещо като лого най от горе ще стане :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...