Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

miroslav 1999

Овърклок на galaxy 8400gs 512mb

Препоръчан отговор

здравейте

наскоро овърклокнах нвидиата с rivatune на максималните възможни стойности(които програмата позволяваше). С тях картата държи 60 градуса при игра и няма никакви проблеми. Въпроса ми е има ли програма с която да увелича още повече честотите за да извлека максимума от картата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тази програма става ли за видеокарти на galaxy

Става за всякакви видео карти!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте

наскоро овърклокнах нвидиата с rivatune на максималните възможни стойности(които програмата позволяваше). С тях картата държи 60 градуса при игра и няма никакви проблеми. Въпроса ми е има ли програма с която да увелича още повече честотите за да извлека максимума от картата

От тая карта май ще извлечеш максимален пушек друго не се сещам какво ще извлечеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш Afterburner и Furmark.

Пускаш да върви Furmark и докато върви се добарваш до Afterburner-а и почваш да вдигаш clock-а на паметта като правиш стъпки през 10 Mhz, изчакваш няколко минути и гледаш дали картината ще забие / син екран / артефакти или каквото и да е. Ако няма - вдигаш с още 10 Mhz докато достигнеш максимума, който ще си проличи до определен момент. Правиш същото и с ядрото. Записваш си максимумите на листче, изваждаш 20-30 Mhz и си готов.

Но това, че няма да ти направи проблем докато върви Furmark-а хич не означава, че клока си е напълно стабилен. Щото на моята HD 7790 на 1200мхз Furmark-а си летеше и всичко seems to be OK...Но всеки ден ми даваше сини екрани и си мислех, че е нещо от ОС - омазани и некадърно написани драйвери на картата, конфликт с програми и т.н. Ама чудно защо като си я върнах на нормални честоти - оттогава не ми дава сини екрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...