Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MAPMOT1

Домашен усилвател за авто субуфер

Препоръчан отговор

Здравейте понеже нищо не разбирам от музика искам да попитам дали Този субуфер може да се сложи на домашен усилвател и ако може препоръчайте ми някой. Благодаря предварително :) . Съжелявам, че пускам темата на ново но заключиха старата, защото не внимавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте понеже нищо не разбирам от музика искам да попитам дали Този субуфер може да се сложи на домашен усилвател и ако може препоръчайте ми някой. Благодаря предварително :) . Съжелявам, че пускам темата на ново но заключиха старата, защото не внимавам.

А какво искаш да постигнеш с този варел и домашен усилвател? Да слушаш музика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво искаш да постигнеш с този варел и домашен усилвател? Да слушаш музика?

Не искам просто да дъни баса и реших да попитам дали ще може да се свържи към домашен усилвaтел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не искам просто да дъни баса и реших да попитам дали ще може да се свържи към домашен усилвaтел

Тази техника я остави. Питай за нещо друго.Не ти трябва нищо да "дъни"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази техника я остави. Питай за нещо друго.Не ти трябва нищо да "дъни"

Ами аз предпочитам бас и затова си търся нещо да дъни и един приятел имa нещо подобно и ми хареса как свири и го беше свързал към уредбата си, после видях този бас и реших да попитам, защото не ми се занимава да го правя с авто усилвател

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има колони за автомобили и колони за  домашни усилватели. Колоните се изчисляват на база обем на помещение или автомобил и да  се мъчиш да нагаждаш едното към другото  не върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има колони за автомобили и колони за  домашни усилватели. Колоните се изчисляват на база обем на помещение или автомобил и да  се мъчиш да нагаждаш едното към другото  не върши работа.

А можеш ли да ми препоръчаш нещо за дома до към 150-200 лв няма значение дали е 2-ра ръка но е задължително да има бас това е много важно за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за нов цената е  добра. JAMO SUB-210 BLACK  А  усилватела какъв  ти е ? Човече  каква е тая цикалка за 40 лева дето си я показал :) Само  говорителя  дето ще ти е реални 100 вата е над 100 лева  а ти искаш за 1 стек цигари да имаш бас !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за нов цената е  добра. JAMO SUB-210 BLACK  А  усилватела какъв  ти е ? Човече  каква е тая цикалка за 40 лева дето си я показал :) Само  говорителя  дето ще ти е реални 100 вата е над 100 лева  а ти искаш за 1 стек цигари да имаш бас !!!

Нямам усилвател зa

Нямам затова съм написал да ми препоръчaт

Нямам усилвател зaНямам затова съм написал да ми препоръчaт

Съжелявaм от телефона съм и бъгнa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да постигнеш добри резултати ако след покупката хвърлиш по него още 10 лв и 2-3 часа труд... тогава мооооже и да имаш някакви поносими ниски.Ако си заинтересован пиши на лс да ти кажа какво да направиш, за да не спамя тук. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...