Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aydin Mehmed

Samsung Galaxy S4 или Sony Xperia Z

Препоръчан отговор

Здравейте! Кой телефон е по-хубав според вас-Samsung Galaxy S4 или Sony Xperia Z?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сонито разбира се ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се колебая ама клоня към Sony Xperia Z :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност наклони към Z2/Z1 Compact,ако ли не Z.

А можеш ли да ми кажеш какъв е недостатъкът на  Sony Xperia Z?! и защо Z1 е по-добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми кажеш какъв е недостатъкът на  Sony Xperia Z?! и защо Z1 е по-добър.

Z имаше някои проблеми(а и все още има хора които ги имат) като изгорели пиксели,подути батерии,а това никак не е приятно.

Z1/Z1 compact имат много по-добър хардуер от Z.Z1 има 3000mah батерия,по-добра камера и до някъде по-добър дисплей.Ако имаш възможност направо  взимай Z2 има IPS екран и като цяло е по-добър избор от Z1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Z имаше някои проблеми(а и все още има хора които ги имат) като изгорели пиксели,подути батерии,а това никак не е приятно.

Z1/Z1 compact имат много по-добър хардуер от Z.Z1 има 3000mah батерия,по-добра камера и до някъде по-добър дисплей.Ако имаш възможност направо  взимай Z2 има IPS екран и като цяло е по-добър избор от Z1.

Проблемът е че бюджетът ми е 600-700 лв. :) и не мога да си позволя Z1 или Z2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е че бюджетът ми е 600-700 лв. Публикувано изображение и не мога да си позволя Z1 или Z2.

В такъв случай,ако те кефи дизайна на сони взимаш Z.Обърни внимание и на Z1compact(ако не ти е проблем 4.3" екран,но не знам дали се вписва в бюджета),с IPS екран е и с хардуера на Z1 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е че бюджетът ми е 600-700 лв. Публикувано изображение и не мога да си позволя Z1 или Z2.

И защо да не можеш?

Я виж тук как се предлага Sony Xperia Z1.

Направо си в десетката и взимаш по-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да не можеш?

Я виж тук как се предлага Sony Xperia Z1.

Направо си в десетката и взимаш по-доброто.

700 лв чак неверoятно ми звучи за Z1 Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква промоция е , и според мен едва ли ще е за дълго. За това автора да не се чуди много много ;) ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо невероятно няма - познавам ги лично тези, а и честно казано ако отиде на място с парите ще му смъкнат още 10-20 лева.

Говоря принципно и да не каже после, че съм го излъгал и затова е отишъл...

Може това да им е пределно ниската цена за момента и да не могат да намалят повече, но разгледайте сайта им и ще видите, че доста от моделите са на атрактивни цени.

пп. Има поне 5-6 фирмени оферти за модела на цена 715-720 лева, тъй че е нормална цената към момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А проблемът със надраскването и отпечатъците на това трябва ли да му се обръща внимание!? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За автора не знам, но аз реших да си купя Sony Xperia Z1!. А и да попитам със гаранция ли е в посоченият online магазин телефонът ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За автора не знам, но аз реших да си купя Sony Xperia Z1!. А и да попитам със гаранция ли е в посоченият online магазин телефонът ?

Ако питаш за линка, който аз съм дал - да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш за линка, който аз съм дал - да.

забелязах че малко са завишили цената :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

забелязах че малко са завишили цената Публикувано изображение

Да с 15лв :) , 715лв е телефонът,днес ходих в офиси на Vivacom и Mtel там телефона без договор е над 1000лв прави си сметка!!!. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента е 699.

Явно предлагането зависи от търсенето или поне така си мисля и затова така варира цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Интересувам се дали мога да ъпгрейдна текущата 4.4.4 (kit kat) система към 5.х.х(Lollipop) или 6.х.х(Marshmallow) ..
      Телефонът е Samsung Galaxy Grand Neo plus duos (i9060i) , дали някой или някъде има ром към една от двете системи? 
      Харесва ми повече новия изглед на по-новите системи от 5.х.х нагоре.. омръзна ми с този KitKat много скучен и не толкова интересен интерфейс..
    • от G.Todorov
      Здравейте,
      Закупих си батерия която е 4380 mAh и е 4.35 V, High Capacity Gold Battery. Безопасна ли е за телефон такава батерия? Все пак на оригиналната батерия пише 3.8 V. 
      Поздрави.
    • от neli9815
      Здравейте! Имам Samsung galaxy s4, нося го винаги с предпазен твърд гръб, но когато изкарах гърба да го почистя забелязах, че боята от лайсната му е обелена. Не знам  от какво се е обелила, но това ме дразни, по принцип обичам да пазя телефоните си и когато го видя така обелен се дразня. Въпроса ми е, ако знаете нещо някаква боя или не знам какво за да закрие това обеленото, бих се радвала да споделите. Благодаря предварително! 
    • от leonsanchesss
      Някой ако може да напише няколко мнения за телефоните мисля да взимам нов телефон и ако ми кажете своите мнения и минусите ще ми помогнете много.Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...