Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dinque

Windows8 оригинален преинсталиране , съвет какво да сторя?

Препоръчан отговор

С оригинален Windows8 съм , който получих с лаптопа при покупката преди половин година. Нещо се прецакаха нещата и съм принуден да го преинсталирам . Какво правя в случая? Тегля торент от замунда и като ми поиска ключ пиша този , който в момента ми е даден на информацията за лиценз в My Computer ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Лаптопите имат опция Recovery. която връща системата в начално състояние - равносилно на преинсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С оригинален Windows8 съм , който получих с лаптопа при покупката преди половин година. Нещо се прецакаха нещата и съм принуден да го преинсталирам . Какво правя в случая? Тегля торент от замунда и като ми поиска ключ пиша този , който в момента ми е даден на информацията за лиценз в My Computer ли?

По принцип трябва да има спасителна партиция на харда, от която може да се възстанови оригиналният windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 8,7,Xp,Vista и т.н. може да бъде изтеглен свободно от сайта им без никакъв проблем, единствено запазете серийния номер и след преинсталацията активирайте операционната система online. Проверете дали не можете да дадете repair на операционната система, ще ви спести всички тези стъпки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, започнете така:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, започнете така:

Цялата работа идва от там че компютъра ми стана супер бавен последните седмици , и ми се искаше да зачистя всичко направо , това помага ли ми в случая?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е лаптопа??? Като марка и модел? На този адрес : http://www.youtube.com/results?search_query=restore+windows+8+to+factory+settings ще разберете как да го възстановите в първоначалния му вид/ТОКУ ЩО ИНСТАЛИРАН ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ/

Цялата работа идва от там че компютъра ми стана супер бавен последните седмици , и ми се искаше да зачистя всичко направо , това помага ли ми в случая?

Все едно го преинсталирате!!!

АКО ИМАТЕ ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ НА ЛАПТОПА Я СЪХРАНЕТЕ НА ВЪНШЕН НОСИТЕЛ.ВСИЧКО ЩЕ СЕ ЗАТРИЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е лаптопа??? Като марка и модел? На този адрес : http://www.youtube.com/results?search_query=restore+windows+8+to+factory+settings ще разберете как да го възстановите в първоначалния му вид/ТОКУ ЩО ИНСТАЛИРАН ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ/

Все едно го преинсталирате!!!

АКО ИМАТЕ ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ НА ЛАПТОПА Я СЪХРАНЕТЕ НА ВЪНШЕН НОСИТЕЛ.ВСИЧКО ЩЕ СЕ ЗАТРИЕ

а какво ще стане просто ако преинсталирал уиндоуса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това което е показано на видеото е същото като преинсталацияиначе конкретния отговор е "зависи как ще го преинсталираш", но съдейки по въпросите ти, най-много да омажеш дяловете, активацията и т.н.другия вариант както ти посочиха е използването на дяла който е за възстановяване, но за всеки модел лаптопи е различно и там ще трябва да се консултирате с документацията придружаваща лаптопа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това което е показано на видеото е същото като преинсталацияиначе конкретния отговор е "зависи как ще го преинсталираш", но съдейки по въпросите ти, най-много да омажеш дяловете, активацията и т.н.другия вариант както ти посочиха е използването на дяла който е за възстановяване, но за всеки модел лаптопи е различно и там ще трябва да се консултирате с документацията придружаваща лаптопа

направих си Флашката като Recovery диск. Сега се чудя само да му дам Refresh или пълно изтриване , и най-вече ме интересува дали ще ми изтрия само дял C/: или абсолютно целия диск?? Да си запася ли файловете преди това някаде другаде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

винаги е полезно да направите резервно копиепо-добре да го направите и да не ви потрябва, отколкото да ви трябва и да го нямате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...