Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

featloc

проблем с Windows 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте, Инсталирах пач за detail pane и ми се бъгна компютъра. Не искаше да зареди и даваше грешка. Инсталирах на друг дял наново windows-a и пробвах да заменя shell32.dll със друг, теглен от интернет (просто забравих в бързината да направя бекъп :( ....) Мъчих различни варианти накрая се стартирара, обаче не ме пуска в акаунта. Дава ми "User Profile Service service failed the sign-in. User Profile cannot be loaded" Не мога да го рестартирам със shift и рестарт, не бачка копчето за изключване (само за клавиатурата е активно, другите не). Рестартирам го през копчето на кутията, сиреч не мога и в сейф мод да влезна. Нямам друг потребител. Пробвах да възстановя от предишен файл, не стана. Тръгна донякъде и после изписа грешка.

Някакви идеи? Моля ви, помагайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Safe mode не се ли влиза чрез F8 след рестарт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е, което споменах в предишния пост, който ми изтриха, не знам дали си успял да го видиш.При windows 8.1 става или със shift+restart или чрез advanced options и избор на 1 пт 9 опции(f1-f9), като например f4 e safe mode, f5 e safe mode with networking и т.н(като на линка който си ми дал)Не става и по тоя начин...... :(

EDIT: Успях чрез другата система през сейф мод да изтрия shell32.dll(което иначе не ставаше и искаше права) рестартирах, влезнах обратно в 1та бутона за изключването вече работеше. Задържах Shift и натиснах рестарт. От advanced options му дадох windows start up settings и restart. И успях да влезна в сейф мод и в акаунта. Като си влезнах вече в акаунта ми даде, че възстановяването към стара дата(преди 2 дни) е било успешно(а първоначално ми изписа грешка като тръгнах да го правя от инсталационния диск) и файловете са ми незасегнати. Проверих. Всичко, което бях правил днес и вчера се пазеше наистина. 

С две думи оправих си проблема. 

Нека темата остане, смятам, че може да бъде полезна, ако някой има проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...