Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнения и препоръки за Sony Xperia Z 4G

Препоръчан отговор

• 3 месеца по-късно...

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      тъй като моята каляска тази година става пълнолетна по щатските стандарти(21 годишна), смятам, че е повече от дошъл момента да се замисля за нейната замяна, с оглед на това все пак да мога да изкарам и някакви пари от нея, а не да си остане вечно моя. Друг е моментът, че просто ми е неизгодна, що се касае до разход. За да придобиете представа за какво точно иде реч, колата е Опел Зафира, 125 конски сили, бензинова, с автоматична скоростна кутия(каквато и абсолютно задължително ще е следващата каляска).
      Въпросът е, че това е първата ми кола и нямам особени наблюдения що се отнася до съвременния пазар на употребени автомобили, а ми се иска да си намеря нещо, което хем да не ми харчи 25 лева на 100 километра, хем пък и да не е 70 коня, защото идеята на закупуването е новата кола да минава средно по 120-130 километра в работните дни, голяма част от тях по магистрала. Вторият момент е, че имам миниван, чийто възможности не използвам, тъй като не карам багажи, а 6-та и 7-ма седалка никога не са изваждани от багажника. С две думи имам тон и половина кола, с всичкото пространство на света, което за жалост не използвам. От тази гледна точка ми се иска да си взема нещо по-практично, което да ми служи, като за целта ми се струва, че бих могъл да отделя 8000-9000 лева. Както стана ясно по-горе, единственото нещо, с което няма да направя компромис е автоматичната скоростна кутия, та няма смисъл да се води дискусия в тази посока, решението е взето отдавна.
      Какво ще ми препоръчате?
    • от Потребител 1
      Здравейте! Решил съм в скоро време да си купя лаптоп. Ще го използвам предимно за по-тежка обработка на аудио, видео и снимки, графичен дизайн, както и за игри (от по-леките). Бюджетът ми е до 2000 лв. Погледнах избора на пазара и на пръв поглед ми допаднаха ryzen 5 4600h, ryzen 7 4800h (малко по-скъпичка) и еквивалентите на intel - i5 10300h и i7 10750h. Като видео карти - това, което видях да се предлага в този клас, е gtx 1650, 1650 ti, 1660 и 1660 ti.
      Някакви препоръки към какво да се насоча?
      Благодаря предварително!
    • от Атанас Димов
      Имам проблем с инсталирането на драйвъра на sony vaio. Преинсталирах го понеже не беше пускан от поне 3-4 години.
      Инсталирах драйвереи понеже липсваха. Драйвъра за wifi се инсталира без проблем. Другите също. Но искам да е на кабел и инсталирам драйвъра: realtek ethernet drive. Но нищо не става. Няколко пъти го инсталирах иска рестарт и след растарта пак няма..
      Някой ако може да помогне
    • от cvetiss
      Добър ден! Днес докато вървяха на детето песничките на телевизора изведнъж показа черен екран, музиката си продължи, предполагам защото телевизора беше включен в домашно кино. Изключвах го няколко пъти от дистанционното, после и от контакта, но резултат нямаше. Какъв може да е проблема и какво мога да направя аз. Телевизорът е само на 3 месеца.
    • от salfie
      Здравейте!
      Имам sony xperia xa, работеше си перфектно, докато един ден не поиска да се включи. Зарежда логото и се изключва и пак се опитва да се включи ..
      Прочетох няколкот решения за този проблем, които са помогнали на някои хора. Едно от тях беше да се остави телефона да се зареди 4-5 часа, направих го и пак същото. След което реших да пиша и в сайта на sony. Там съпорта ми каза да изтегля приложението им xperia companion и да стартирам опцията software repair. Послушах ги, следвах стъпките, които ми беше описал как става всичко, но пак без успех. Той ме посъветва да занеса телефона в сервиз и то най-добре в сервиз на sony.
      Тъй като ми е интересно и искамда се опитам, аз да оправя телефона, има ли някои повече информация от какво може да е това и също така дали ще може да ми съдейства, ако трябва да се отвори и да се сменя някоя част.
      Също така ако има някаква социална общност, която е свързана с поправка на телефона искам да се включа в нея.
      Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване