Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля препоръчайте ми учебна система по Маркетинг и Връзки с обществеността. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от ilianche
      Здравейте!
      Имам малка фирма, занимаваща се с обучение на ученици и възрастни. Досега не издавахме сертификати. Имам намерение да лицензирам центъра, за да мога да издавам сертификати и да обучавам евентуално лица от бюрото по труда. Новак съм в дейността, няма кой да ми даде конкретна информация. Бих искала да лицензирам центъра като ЦПО. Тъй като не съм наясно с многото документи, бих искала  да намеря отговорна фирма, която да ми ги подготви и да ми даде ясни насоки за след това. Звънях на 2-3 фирми, но  таксата им е непосилна за мен.Предвид че и самото лицензиране не е евтино. Моля насочете ме към конкретни фирми или лица, които могат да ми бъдат наистина полезни. Разбира се, че това се плаща, но може да бъде и в по приличен размер. Останалото си е направо да ти свалят кожата. Надявам се да попадна на коректни хора.Благодаря ви!
    • Гост
      от Гост
      Привет съфорумници, препоръчайте ми софтуер за самообучение по английски език, също и офлайн добри речници.

За самообучение ползвам Rosetta Stone. 

• от Liana Nikolova
      Здравейте,

Във връзка с дисертацията ми, правя академично проучване на тема импулсивно пазаруване на младите хора (20-35 год.), живеещи в София. Анкетата е на английски език (за което предварително се извинявам), тъй като в момента следвам в Англия, но избрах да проучвам нашия пазар и потребители, защото липсват изследвания и публикации във връзка с тях, а за мен резултатите определено биха представлявали интерес.

Ако спадате във въпросната възрастува група, ще съм ви изключително благодарна да отделите около 5 минути и да попълните анкетата. Участието ви е доброволно и всяко попълване ще е от огромна полза.
      Ако имате въпроси, не се колебайте да питате, а аз ще се постарая да ви отговоря максимално точно и бързо.

Благодаря ви за разбирането и съдействието!

ето и линк към самата анкета:  http://www.smartsurvey.co.uk/s/Impulse_Buying_Behaviour_Bulgaria/
    • от kala_k
      Здравейте.
      Това е една анкета, която има за цел да оцени финансовата грамотност на населението. Моля да отделите 5 минути да я попълните. Анкетата е анонимна

https://docs.google.com/forms/d/16hyCFJjJ_CpwG7p_Z4IVHKnWtJteEHotpz6iIjMGHfY/viewform
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.