Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля препоръчайте ми учебна система по Маркетинг и Връзки с обществеността. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tanner Foost Foust
      Привет съфорумници, препоръчайте ми софтуер за самообучение по английски език, също и офлайн добри речници.

За самообучение ползвам Rosetta Stone. 

• от Liana Nikolova
      Здравейте,

Във връзка с дисертацията ми, правя академично проучване на тема импулсивно пазаруване на младите хора (20-35 год.), живеещи в София. Анкетата е на английски език (за което предварително се извинявам), тъй като в момента следвам в Англия, но избрах да проучвам нашия пазар и потребители, защото липсват изследвания и публикации във връзка с тях, а за мен резултатите определено биха представлявали интерес.

Ако спадате във въпросната възрастува група, ще съм ви изключително благодарна да отделите около 5 минути и да попълните анкетата. Участието ви е доброволно и всяко попълване ще е от огромна полза.
      Ако имате въпроси, не се колебайте да питате, а аз ще се постарая да ви отговоря максимално точно и бързо.

Благодаря ви за разбирането и съдействието!

ето и линк към самата анкета:  http://www.smartsurvey.co.uk/s/Impulse_Buying_Behaviour_Bulgaria/
    • от kala_k
      Здравейте.
      Това е една анкета, която има за цел да оцени финансовата грамотност на населението. Моля да отделите 5 минути да я попълните. Анкетата е анонимна

https://docs.google.com/forms/d/16hyCFJjJ_CpwG7p_Z4IVHKnWtJteEHotpz6iIjMGHfY/viewform
    • от vankatata
      Здравейте!
      Предварително се извинявам, ако съм объркал раздела, в който трябва да пиша.

Въпросът ми е следният: Може ли някой да помогне с малко информация относно професионалното обучение в "Либхер-Хаусгерете Марица" (http://liebherr.plovdiv24.bg/), изискванията, записването и всичко останало. Една позната ми даде една брошура и ме заинтригува. Обаче не разбрах, дали задължително трябва да си завършил професионална гимназия, за да кандидатстваш, понеже аз лично завършвам тази година езикова гимназия. Освен това, пише, че трябва да положа тест по теория и практика, което ме навежда на мисълта, че не съм подходящ кандидат, т.к. аз не съм учил ТОВА последните 5 години. От друга страна, владея немски език на ниво В2 по европейската езикова рамка (даже си имам и диплома), и се чудех дали не мога на база това да се пробвам, все пак нали е немска фирма. Все пак не съм запознат и затова се обръщам към вас за помощ. Ако някой може да изкаже някакво мнение от опит, ще съм много благодарен. 

Благодаря.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.