Премини към съдържанието
jazzy

Търся някой да направи запис на една реклама.

Препоръчан отговор

Привет на всички, търся някой доброволец да ми направи един запис на една реклама по БНТ1.
Става на въпрос за една реклама на сериала "На Границата" .
Рекламата започва с един пич дето бяга с един кон.

Много ще съм благодарен на човека който се навие да ми направи тази услуга. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от velislavvasilev
      Не знаех къде да попитам. По-точно в кой раздел. Гледам Нова ТВ онлайн, посредством сайта им. Тази вечер 2 пъти извъртяха някаква реклама. В рекламата, уж могло да се спечели "Айфон десет". Съдейки по тенденцията Епъл да си дават номера на мобилните устройства (наречени Айфон) и, доколкото знам, се гадае евентуално как би изглеждало под номер "девет", та ми е чудно какво ще да е "Айфон десет" както го рекламират по Нова телевизия. И как "Нова ТВ" имат информация за бъдещото устройствто?
    • от Сервиз За Компютри
      Вашата реклама на нашите автомобили
      Тел.: 0897 758 715
      http://podvijnareklama.ml
      Рекламирайте върху нашите автомобили, които се движат през 80 % от деня из град Пловдив, предимно централни улици и големи булеварди.
      Много бъдещи клиенти ще видят вашата реклама ! гарантиран успех! Рекламирайте сега вашия бизнес при нас на достъпни цени!
      Рекламата ви може да бъде текстова, да съдържа лого или друго изображение, телефон, вашия уебсайт и кратко описание със заглавие.
      Може да бъде изработена от нас или да я изработите вие където решите. Препоръчително е, фоновия цвят да НЕ е прозрачен, освен ако не сте избрали като място за вашата реклама да бъде на странично стъкло.
      Автомобилите ни имат и монтирани LED дисплеи тип ''бягащ текст'', където също може да бъде показвана вашата реклама, както и на специална платформа намираща се на покрива на всеки автомобил.
      Цената варира според избраното място на вашата реклама и заеманото пространство.
      Ключови думи: реклама, подвибна реклама, реклама върху кола, рекламна табела, билборед, реклама пловдив, реклама в пловдив, реклама по спирки
    • от Gangosa
      Имам страницата вече 3 години. От един хостинг ми дадоха промоция харесване на страницата и се абонирах. После искаше пари пак, но не мога да разбера ,защо. Слава богу си направих виртуална карта за да платя за хостинга и тя вече истече не съществува. Kaкво да правя според вас?
      http://imgur.com/a/39amj

• от G. Folten
      Здравейте искам да попитам за съвет за  сравнително качествено оборудване на приемлива цена. Тъй като се занимавам с ПР и реклама и искам да разширя дейността малко на моето ателие и за това мисля да си за купя някакъв цветен принтер  с който да мога да печатам цветни стикери на рекламните ми продукти . До сега ползвах Brother QL 570 и много съм доволен но проблема е че той печата само в черно бяло . За това търся нещо което да има прилични цветове и да е на приемлива цена около 200 лв  . Като говорим за малък размер на стикерите нещо от сорта 6 на 8 см  правоъгълници защото другите големите машини  които ги гледам по Интернет са с доста солени цени а и не биха ми вършили работа .     
    • от Swisis
      Здравейте, от почти 2 месеца на сам регистрирах сайта си в AdWise.bg сложих няколко блокчета реклами от тях, натрупах малко над 150 лв. Хареса ми, и чак тогава се сетих да прочета условията и няколко теми в различни форуми. И от прочетеното ми стана ясно че искат данъчна декларация и разни други неща с които честно казано хич не ми се занимава! 
      Но има и едно друго нещо което за мен е голям + (макар че още не съм измислил какво да рекламирам.) В AdWise има една опция с която генерираните приходи от издателския акаунт, лесно може да си ги прехвърлиш към рекламодателски и така да рекламираш. Та, ако някой от вас има нужда от реклама, може да му прехвърля заявената от него сума която ще му е нужна с 20% отстъпка. 
      Пример: ако заявената от вас сума е 100 лв. вие трябва да платите 80 лв. 

Метод на плащане: Еконт, PayPal
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.