Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, как мога да си скрия номера като звъня? Знам че става с #31# и номера на когото искам да звънна. Правя всичко правилно и като натисна копчето за звънене и изведнъж спира и не ми позволява да звънна, как мога да го оправя, защото искам да звъня с скрит номер. Телефона ми е Prestigio pap3350 duo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, как мога да си скрия номера като звъня? Знам че става с #31# и номера на когото искам да звънна. Правя всичко правилно и като натисна копчето за звънене и изведнъж спира и не ми позволява да звънна, как мога да го оправя, защото искам да звъня с скрит номер. Телефона ми е Prestigio pap3350 duo

Обаждате се на оператора и активирате CLIR

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало в настройките на телефона и по-точно при тези за повикване да имаш опцията ''изпрати моя номер'', която е зададена от мрежата по подразбиране. Там трябва да имаш и ръчна настройка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го скриваш даваш ли си сметка, че много хора изобщо не вдигат на скрит номер?

Моят тъпофон ако имаше такава възможност, бих го настроил изобщо да не ми звъни на скрит номер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.