Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows-a ми не зaреждa.

Qncho Qnchev

Препоръчан отговор

Здрaвейте имaм следния проблем. Когaто включa лaптопa ми зaреждa и кaто се появи Starting windows и върху тях е логото нaли което се мърдa и до тaм. Тaкa седи 2,3 чaсa. Допрях си ухото до където е хaрд дискa и отнaчaлото глaвaтa чете но след товa спирa и се върти сaмо дискa. С windows 7 съм. И дa питaм имa ли решение нa проблемa, a aко нямa може ли дa ми кaжете кaк се зaписвa windows нa диск зaщото aз не могa...Мaркaтa нa лaптопa ми е Lenovo b5400. Сигурно ще ме съветвaте дa си купя нов хaрд но не мисля, че е от там проблемът защото лаптопът ми е чисто нов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си го купил с операционната система,възползвай се от гаранцията.

Ако си го купил с операционната система,възползвай се от гаранцията.

Ами да с windows 8 го купих но не го харесвам и предпочитам Windows 7 пред него. Пък и като те го пращат в София и го бавят един месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

a aко нямa може ли дa ми кaжете кaк се зaписвa windows нa диск зaщото aз не могa..

Ако използваш търсачката, много лесно ще намериш отговор.

Ето на първо четене, какво намирам.

http://www.kaldata.com/forums/topic/147163-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%88%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D1%83%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-windows-7/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако използваш търсачката, много лесно ще намериш отговор.

Ето на първо четене, какво намирам.

http://www.kaldata.com/forums/topic/147163-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%88%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D1%83%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-windows-7/

Мерси урте ще го пробвам но вместо диск ако го направ на флашка ще стане ли, пък ако не утере отивам за диск.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси урте ще го пробвам но вместо диск ако го направ на флашка ще стане ли, пък ако не утере отивам за диск.

Да.И със флашка става.

Но има голяма вероятнос, проблема да е от хард диска.

И ако това се окаже вярно, със нищо няма да можеш да преинсталираш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да.И със флашка става.

Но има голяма вероятнос, проблема да е от хард диска.

И ако това се окаже вярно, със нищо няма да можеш да преинсталираш!

С флашка не става защото като ме пита къде да запише windowsa флашката я няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога те пита това?

Ами не ме пита просто не я намирам в прозорчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде отначало.Как направи флашката буутваща? За какво прозорче става дума,опиши го-дограма,черчевета,рамки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знaм кaк се прaви бутвaщa Публикувано изображение

Понеже не си писал за каква ОС искаш да инсталираш, ето един урок.

Става за ХР/7/8:

http://vguides.net/view/166

Урока продължава и на втора страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване