Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам скоро да сменя стария тв.Имам едно важно питане по което не получих ясен отговор в магазина>искам телевизора да е с вход CI+,или конакс спрях се на

LG 42LA660S 42" LED 3D

(42",fhd,400hz......има вход за карта за псмсия,вход за lnb,) смятайки така да гледам Булсата директно без апарат.Трябва да включа някак си картата във въпросния вход,не знам обаче ще се получи ли.Ще направя покупката онлайн,така че не мога предварително да пробвам.Очаквам някой да е пробвал и отговор.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора има необходимия тунер, има Ci Slot и би трябвало да няма проблем! Ако не се лъжа обаче съм чел някъде мнения, че Булсатком използват някакви криптирани щуротии затова попитай тях дали предлагат CA модул и т.н.т.

Що се отнася до телевизора-няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Булсатком използват някакви криптирани щуротии затова попитай тях дали предлагат CA модул и т.н.т.

Картите им са "женени" с приемниците им т.е. серийния номер на картата е абсолютно същия като на приемника! Което ще рече, че карта от един приемник не тръгва на друг който като модел е абсолютно същия! Единствените които предлагат CA модул и карта са Вивакомци (от сателитните), и от кабелните оператори (каквито са Близу например)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картите им са "женени" с приемниците им т.е. серийния номер на картата е абсолютно същия като на приемника! Което ще рече, че карта от един приемник не тръгва на друг който като модел е абсолютно същия! Единствените които предлагат CA модул и карта са Вивакомци (от сателитните), и от кабелните оператори (каквито са Близу например)!

Ами затова казах да попита доставчика си ;) Нещо нередно да съм казал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами затова казах да попита доставчика си Публикувано изображение Нещо нередно да съм казал?

Не, не си - просто поясних ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не си - просто поясних ;)

Както и аз само и относно телевизора, че си има необходимия слот и тунер ;)  А за туй, че Булсатком са бастуни аз не съм виновен!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.