Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. :) Имам леко затруднение, след като направих опит да свържа скайп микрофона си към лаптопа (Lenovo G680). Проблемът е, че няма такава букса (за микрофон), има само за слушалки. Оттук нататък какво да правя?

Микрофонът е ето този, ако има значение: http://www.geniusnet.com/Genius/wSite/ct?xItem=16664&ctNode=145

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си едно хендсфрии и USB блутут адаптер ако нямаш за да си го вържеш безжично. Тоя микрофон може да си го сложиш на бюрото за имидж... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си едно хендсфрии и USB блутут адаптер ако нямаш за да си го вържеш безжично. Тоя микрофон може да си го сложиш на бюрото за имидж... Публикувано изображение

При безжичното свързване не се ли намалява качеството?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При безжичното свързване не се ли намалява качеството?

Не, даже е по-готино. Аз имам едни стерео bluetooth слушалки с микрофон и редовно си ги ползвам така. Даже е по-добре защото можеш да се разхождаш из вас и да си говориш. Мойте хващат на повече от 10 метра... ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, даже е по-готино. Аз имам едни стерео bluetooth слушалки с микрофон и редовно си ги ползвам така. Даже е по-добре защото можеш да се разхождаш из вас и да си говориш. Мойте хващат на повече от 10 метра... ;-)

Благодаря. Ще видя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.