Премини към съдържанието
DoMiNuS

Доставчик на телевизия за гр. София

Препоръчан отговор

Извинявам се предварително, ако мястото на тази тема не е тук, но не открих друг подходящ раздел - ако има ще помоля админите просто да я прехвърлят там.

Та изтича ми договора към Мегалан (вече Мтел) и понеже не съм особено доволен от качеството и най-вече от подръжката искам да си сменя доставчика. Към момента клоня към Булсатком единствено заради мачовете на Григор и испанското първенство, но пък се начетох на коментари за качеството на услугата им и вече се колебая.

Бих се радвал на всякакви коментари и съвети, благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително, ако мястото на тази тема не е тук, но не открих друг подходящ раздел - ако има ще помоля админите просто да я прехвърлят там.

Та изтича ми договора към Мегалан (вече Мтел) и понеже не съм особено доволен от качеството и най-вече от подръжката искам да си сменя доставчика. Към момента клоня към Булсатком единствено заради мачовете на Григор и испанското първенство, но пък се начетох на коментари за качеството на услугата им и вече се колебая.

Бих се радвал на всякакви коментари и съвети, благодаря предварително :)

АКО минеш на булсатком кабел забрави,най сериозният доставчик на интернет и телевизия е ОнлайнДирект други за мен не съществуват в София,яка подръжка това е,имам 10 кабела на интернет доставчици само техния е най добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АКО минеш на булсатком кабел забрави,най сериозният доставчик на интернет и телевизия е ОнлайнДирект други за мен не съществуват в София,яка подръжка това е,имам 10 кабела на интернет доставчици само техния е най добър.

Е забравил си да споменеш че покритието е на половин София само :)

Но и създателя на темата не е казал от кой квартал е...

Хубава тема и аз от половин година седя на безсрочен договор към Мегалан докато измисля към кой да се вържа.

Ще интересно да чуем различни мнения: Близуу, Виваком...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е забравил си да споменеш че покритието е на половин София само :)

Но и създателя на темата не е казал от кой квартал е...

Хубава тема и аз от половин година седя на безсрочен договор към Мегалан докато измисля към кой да се вържа.

Ще интересно да чуем различни мнения: Близуу, Виваком...

ВСИЧКИ съм ги пробвал пълен провал тея са по бързи и от бърза помощ в сверата на повикване и подръжка.

Редактирано от TROIAH HORSE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също бях на Мегалан ,но преди година и половина ги смених с Виваком-оптика и телевизия и съм супер доволен!За това време да чукна на дърво не съм имал прекъсване или проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също бях на Мегалан ,но преди година и половина ги смених с Виваком-оптика и телевизия и съм супер доволен!За това време да чукна на дърво не съм имал прекъсване или проблеми!

ТИ си късметлия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.