Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър  вечер имам един дразнещ от днеска проблем като включа лаптопа и като се появят иконите и всичките глупости след 1 секунда explorer се рестартирва и пак се появяват иконите и работи нормално . Но така не мога да си отворя Excel файлове и работата ми става невъзможна , даже не мога да разпечатвам  файлове от какво може да е дайте съвети как да се оправи не ми се преинсталирва заради тази глупост .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Добър  вечер имам един дразнещ от днеска проблем като включа лаптопа и като се появят иконите и всичките глупости след 1 секунда explorer се рестартирва и пак се появяват иконите и работи нормално . Но така не мога да си отворя Excel файлове и работата ми става невъзможна , даже не мога да разпечатвам  файлове от какво може да е дайте съвети как да се оправи не ми се преинсталирва заради тази глупост .

Предполагам имаш два дяла на диска (с) и (д). Премести всичките си важни файлове във диска в който НЕ е операционната ти система. Примерно ако windows-a ти е в (с) нещата си сложи в (д) или обратното. И след това си я преинсталирай и форматирай диска с windows-a ти. За друо вариантче мисля че не се сещам.

Редактирано от CASSIO (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ц то ми е само джама друго всичко е в ф и е дяловете но нали ти казвам не ми се преинсталирва заради такъв малък проблем надявах се специалистите да помогнат но уви нямам късмет днес

Щом никой не желае да помогне да се заключва темата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.