Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали някой ще ми даде система за смс-и но да  проверява кодовете дали са верни трябва ми за мобио бг искам са си направя сайт за рекламки с смс-и но не знам от къде да намеря такава система или код някой да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам дали някой ще ми даде система за смс-и но да  проверява кодовете дали са верни трябва ми за мобио бг искам са си направя сайт за рекламки с смс-и но не знам от къде да намеря такава система или код някой да помогне

За кой кодове да проверява?Нещо не става много наясно от зададеният ви въпрос.Бихте ли конкретизирали точно какво е вашето търсене.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да интегрираш сървис, който да ти управлява нещата.

Ето ти инфо за кои системи има модули за интеграция:

http://help.mobio.bg/

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи пробвах да сложа тези добавки за wordpress но не ме одобряват сигурно е заради грешка и си мисля че е заради плъгините търся такава система като на smshosting (dot) bg не искам да е като реклама но такава система ми трябва не знам как да си ги направя като тях

За кой кодове да проверява?Нещо не става много наясно от зададеният ви въпрос.Бихте ли конкретизирали точно какво е вашето търсене.

ами трябва ми система примерно като се въведе кода в текстово поле да се проверява дали е истински и ако е да ми прати имейл кой потребител е въвел кода но да има за въвеждане на имейл скайп телефон име и съобщение в отделни текстови полета за да се свържа с даденият човек да му кажа че услугата му е пусната в действие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами трябва ми система примерно като се въведе кода в текстово поле да се проверява дали е истински и ако е да ми прати имейл кой потребител е въвел кода но да има за въвеждане на имейл скайп телефон име и съобщение в отделни текстови полета за да се свържа с даденият човек да му кажа че услугата му е пусната в действие

Нещо много ти е сбъркана концепцията, ми се струва.  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо много ти е сбъркана концепцията, ми се струва.  :wink12:

Да найстина. :cool:  :cool:

Редактирано от merani1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много горещо ти предпоръчвам WordPress. :cool:  :cool: 

Редактирано от merani1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от HAZARD
      Здравейте приятели трябва ми помощ за решаване на 4 задачи вече втори път паднаха на изпита и пак не можах да ги реша , обръщам към Вас за помощ ,ако някой ми помогне ще съм му много благодарен
      Благодаря предварително  

• от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.