Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали някой ще ми даде система за смс-и но да  проверява кодовете дали са верни трябва ми за мобио бг искам са си направя сайт за рекламки с смс-и но не знам от къде да намеря такава система или код някой да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам дали някой ще ми даде система за смс-и но да  проверява кодовете дали са верни трябва ми за мобио бг искам са си направя сайт за рекламки с смс-и но не знам от къде да намеря такава система или код някой да помогне

За кой кодове да проверява?Нещо не става много наясно от зададеният ви въпрос.Бихте ли конкретизирали точно какво е вашето търсене.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да интегрираш сървис, който да ти управлява нещата.

Ето ти инфо за кои системи има модули за интеграция:

http://help.mobio.bg/

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи пробвах да сложа тези добавки за wordpress но не ме одобряват сигурно е заради грешка и си мисля че е заради плъгините търся такава система като на smshosting (dot) bg не искам да е като реклама но такава система ми трябва не знам как да си ги направя като тях

За кой кодове да проверява?Нещо не става много наясно от зададеният ви въпрос.Бихте ли конкретизирали точно какво е вашето търсене.

ами трябва ми система примерно като се въведе кода в текстово поле да се проверява дали е истински и ако е да ми прати имейл кой потребител е въвел кода но да има за въвеждане на имейл скайп телефон име и съобщение в отделни текстови полета за да се свържа с даденият човек да му кажа че услугата му е пусната в действие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами трябва ми система примерно като се въведе кода в текстово поле да се проверява дали е истински и ако е да ми прати имейл кой потребител е въвел кода но да има за въвеждане на имейл скайп телефон име и съобщение в отделни текстови полета за да се свържа с даденият човек да му кажа че услугата му е пусната в действие

Нещо много ти е сбъркана концепцията, ми се струва.  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо много ти е сбъркана концепцията, ми се струва.  :wink12:

Да найстина. :cool:  :cool:

Редактирано от merani1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много горещо ти предпоръчвам WordPress. :cool:  :cool: 

Редактирано от merani1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от Martin Baychev
      Здравейте,
      След като не мога да си харесам лаптоп, който да отговаря на изискванията ми като параметри, цена, качество и т.н.. Реших да пиша тук и  се надявам, че ще ми дадете идея за добра конфигурация. Търся си пц до 1000-1100. Ще се използва за програмиране, най-вече уеб, вдигане на няколко виртуалки, гледане на 4К филми, може и за разцъкване на някоя друга игра (стратегия), като Heroes of might and magic 5, WarCraft 3... все класики.
      Търся нещо от сорта на i3-8100 (мисля че вградената карта UHD630 ще ми бъде достатъчна), 16GB ram, 250GB SSD или 500GB SSD, малка кутия тип куб (например fractal design node 304). Знам, че повечето такива кутии могат да поберат само mini atx дънни платки за съжаление, което мисля че ще оскъпи малко нещата. 
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.