Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми препоръчате, охладител, с който може да се клокне процесора до 3,8-3,9, без да вдига температури?

Бюджета ми е 30-50лв., казаха ми, че с  стоковия може да се клокне до 3.7, тъй, че се надявам да не е е прекалено много, а пак и ако може по-вече още по-добре.

http://olx.bg/ohlazhdane-deepcool-cpu-cooler-ice-edge-mini-fs-i53825688, този набелязах, но това, че е от олх, не означава, че го искам втора ръка, а дъното ми е Gigabyte F2a88xm-ds2.

Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А до колко ще мога да го клокна с този?

А освен дъното останалите части какви са? Иначе за 50 кинта предлагам това: CM HYPER 212 EVO

HD 7770 GHZ Edition

4GB RAM

500W захранване, съжалявам, че не го казах в началото, моя грешка, и другото кутията не я знам каква е замо знам, че е Multimedia Computer System. но по спомени имаше 10-15 см от процесора до капака, но не съм сигурен, съжалявам за неуточнението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А до колко ще мога да го клокна с този?

Клока не се определя само и единствено от охладителя. Не случайно те питат какъв е останалият хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни горния пост ;)

Погледнах всичките ти горни постове, обаче въпросният на сокет FM2, никъде не фигурира. В магазинната мрежа има за момента над 20 модела процесори на този сокет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОПС......... Направо, издънка, то от много обяснения тъй става, AMD Athlon 750k, съжалявам, че изгубих сумати време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук погледни по-специално поста на @agrims, какво е постигнал с охладител CM 212 EVO и подобни компоненти на твоите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.