Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

По заглавието мисля че ви стана ясно за проблема но се пак ще разкажа..

значи записвам клип и звука се разминава с картината свалих и тествах няколко различно версии но проблемът си остава... ако някой има някаква идея как да оправя този проблем да пише.. благодаря предварително..!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, машината достатъчно производителна ли е, че да смогне с Fraps?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, машината достатъчно производителна ли е, че да смогне с Fraps?

Windows 7 Ultimate SP1 

Processor Pentium® Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz  3.19GHz

RAM 8 GB 

System type 64-BIT

Hard 500 GB

Video NVIDIA GEFORCE GT 520 1GB DDR3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото е много слабо. Намалете детайлите, ако е нужно и резолюцията и нова проба. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правил съм клипове на hd 3200. Отвори клипа с вградения плеър на уиндоус. Windows Media player. Едни така записани клипове ми ги отваряше така potplayer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем изключих да попитам автора за някакви кодеци. Хубаво е да се обновят малко, ако изобщо са слагани :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем изключих да попитам автора за някакви кодеци. Хубаво е да се обновят малко, ако изобщо са слагани

май трябва да има някакви кодеци лично аз не съм инсталирал никакви инсталирах си драйвърите с DriverPackSolutoin 14 как да разбера да ли имам някакви и съответно да ги обновя и да видим какво ще стане 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих се довоерил на тази програма за драйвърите. Бих си ги изтеглил от сайта на производителя, съответно всичко за дъното, видео карта и т.н. Относно кодеците в сайта kaldata, сексиця софтуер има богат избор и все актуални :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май трябва да има някакви кодеци лично аз не съм инсталирал никакви инсталирах си драйвърите с DriverPackSolutoin 14 как да разбера да ли имам някакви и съответно да ги обновя и да видим какво ще стане 

Не бъркай драйверите с кодеците. Освен това тая програма DPS наистина може да сбърка и да свали друг, неправилен драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъркай драйверите с кодеците. Освен това тая програма DPS наистина може да сбърка и да свали друг, неправилен драйвер

А как да разбера кой драйвър ми трабва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледаш си модела на видео картата - теглиш драйвър за нея.

Виждаш си модела на дъното - влизаш в сайта на прозиводителя му и теглиш драйвърите.

Помагам ти за видео картата: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us . Избери си картата и свали, но е хубаво да махнеш стария, ако имаш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледаш си модела на видео картата - теглиш драйвър за нея.

Виждаш си модела на дъното - влизаш в сайта на прозиводителя му и теглиш драйвърите.

Помагам ти за видео картата: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us . Избери си картата и свали, но е хубаво да махнеш стария, ако имаш!!!

как да видя какъв модел са ми конпонентите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да видя какъв модел са ми конпонентите

Aida64 ,Speccy и др.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.