Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,

Това което бих искал да предлова е интересно съчетание между месинджър и електронна поща.

За разлика от всичко познато до момента не се използват адреси и пароли.

Шифроването на файлове се реализира много бързо и лесно, без да изисква специализирани познания.

Друг важен момент е, че за разлика от Skype информацията е в шифрован вид от подателя до реципиента (дори когато става дума за обмен между различни сървъри). 

Самата система за шифртоване няма нищо общо с описаните и масово използвани към момента. 

Като основно предимство пред всички други методи за шифроване бих посочил, че тя е част от продукта и не изисква никакви допълнителни инсталации, електронни сертификати и др..

Интерфейсът е интуитивен и силно наподобява игра.

Обещавам да ви информирам за развитието на този продукт.

Линк за изтегляне на тестова версия (български интерфейс):

http://g-92.com/Download/BeMail/Install/BG/Setup.exe

Официална странница на разработчиците:

http://g-92.com

Ето кратка информация за продукта:

BeMail SE

Публикувано изображение

Предназначение:

BeMail SE е продукт чието основно предназначение е обмен на критична, оперативна информация.

Целта на продукта е потребителят да получи набор от средства за оптимизация на дейностите, имащи непосредствено отношение към ежедневната кореспонденция и систематизиране на документооборота, в условия, налагащи запазване на търговска и/или друг вид тайна.

Be Mail SE е антипод на социалните мрежи. При be Mail анонимността на потребителите е гарантирана. След приключване на обмена никаква информация не остава на сървърите. В случай на необходимост е възможно параметрите за достъп да се променят динамично в рамките на много кратък интервал от време, което на практика обезмисля всяка форма на несанкциониран достъп.

Функционални възможности:

BeMail обединява елементи на електронна поща и система за обмен на съобщения. За разлика от стандартната електронна поща, тук адресите са заменени с потребителски кръгове (User Rings - UR) и псевдоними (User Alias – UA).

Всеки един от потребителите може да изгради своя персионална, социална мрежа (Personal Social Network – PSN), въз основа на избрани от него критерии. Подобен подход изключва всяка възможност за получаване на нежелани търговски съобщения (spam), тъй като информацията постъпва само и единствено от оторизирани потребители.

Системата за идентефикация е напълно непрозрачна за крайния потребител. Липсват потребителско име (User Name), парола (Password) и адрес (E-Mail Address). Всички те са заменени с уникален идентефикатор, който се издава еднократно в процеса на регистрация.

Режимите на обмен са разделени в две основни групи както следва:

• [*]
обмен на текстова информация; [*]обмен на файлове.

Характерно за BeMail SE e че обменът на съобщения и обменът на файлове се реализират по два независими канала.

Модули за обмен на  мултимедийна информация (аудио, видео и др.) са включени във версиите SPE, PE и EE.

В базовата версия на продукта (SE) се използва най-ниската степен на обектно-релационна защита, тъй като тя е ориентирана към масовият потребител.

Разпространява се безплатно за Windows.

При корпоративните версии на продукта се използва шифрoвъчната система Bersek II.

Редактирано от BlackScreen (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи интересно и обещаващо. Дано не мине като метеорит през софтуерния небосклон! Определено ще се тества!

Още повече е Made in Bulgaria!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен фоновете са много тъмни. Не се чете добре, какво пише по бутоните и полетата.

Пуснах Trace. Няма възможност за прекъсване на процеса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно нефукционално подбрани цветовете на BS Parser. Гледах за смяна на кожата, но не намерих.Така човек остава без очи. A и с това BS отпред първата асоциация е с BS Player.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BS e съкращение от името, с което е извършена регистрацията на технологията през 1992 год (обърнете внимание на годината).

Тогава проектът е ползвал работното наименование Black Screen (Черен екран).

За добро или за лошо това съкращение остава от 1992 година до момента.

"Черната" версия е съобразена с конкретни промишлени стандарти. На мен лично също не ми допада. :no-no:

Още през 2011 година е заменена с тази, която виждате (светли нюанси на сивия цвят).

Предполагам, че е пусната trial версия на BS Trace.

При нея процесът не се прекъсва с клавиш Esc.

Има и още нещо.

При този модул на BS Trace RIPE информацията за домейна, до който трасираме едва ли ще бъде изведена.

А иначе като функция и възможност не само я има, но и могат да се задават редица опции.

Интерфейсът може да се променя, но не и в демо и тестовите версии. Това важи и за настройките на използваните proxy сървъри, както и за други елементи в системната част.

Надявам се да съм бил полезен.

С уважение и благодарност за проявеният интерес.

Редактирано от BlackScreen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tanner Foost Foust
      Привет. Имам Acer Aspire 5542.
      При включване си стои на черен екран.
      Въобще не светва и не реагира дисплея.
      Пробвах да го свържа към външен монитор.
      Резултата беше че на монитора не изписва no signal.
      Има някакъв сигнал но пак е черен екрана и на монитора, и той не светва и не реагира въобще, пак е черен екран.
      Извадил съм RAM паметите и твърдият диск.
      Вентилаторът за охлаждане го чувам и се върти.
      Батерията на лаптопа си работи, захранване се подава.
      Мога да извадя и да върна плъзгача на двд устройството.

Чудя се къде е проблемът.

Първо ми хрумва че е заминала видеокартата. Най много си мисля че тук е проблема.
      После ми хрумва че е заминал чипсета. Това също има голям потенциал да е истина.
      После ми хрумва че е заминало дъното. Очевидно не е заминало цялото.
      Накрая ми хрумва че може да е заради Байос батерията. Не съм пробвал но ще се изненадам ако е само заради батерията. Такова поведение при изхабена биос батерия не съм виждал. 
      Гледах едно видео и там фикснаха подобен проблем  със смяна на Байос батерията.
      Хрумва ми че може да е заминал  и самият дисплей, някой свързващ проводник или целият кабел. Но изключвам това защото ако беше така трябваше да си получа сигнал от VGA изхода му на друг монитор.

Виждам че този лаптоп е ходил няколко пъти в сервиз.
      Един път са му сменили дънната платка.(Когато кажат че са сменили дънна платка защо ли им нямам доверие..?)
      Друг път е ходил само на профилактика.

Датите са скорошни 18 02 2016 и 15 07 2015.

Лаптопът ми изглежда един от най греещите и с лошо охлаждане, преди този проблем е угасвал сам най вероятно от прегряване.

Първият ми Ейсър беше 5741G и той си замина по същият подобен начин.

Защо ли си мисля че е бест практис когато,  лица които не разбират и отидат в сервиз ги дерат? И лъжат?

Мен не могат да ме излъжат, преди да им занеса Лаптопа си, ще го разглобя и ще взема данните на дънната си платка. А при получаването си ще настоявам да си получа старата дънна платка!

Защо ли си мисля че не сменят дъна а ги продухват с горещ въздух и презапояват разпоили се видео чипове?

Видях и че са си свили две болтчета от твърдият диск...
      Защо ли съм намразил толкова сервизите...

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.