Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Рутера ми

Препоръчан отговор

Така..., Здравейте, имам проблем със рутера, та не мога да отворя сайта му или там както се казва като зема едно IP и го поставя в браузара, та земам точното IP, поставям го и нищо не става! ИЗВИНЕТЕ АКО ТОВА НЕ Е МЯСТОТО ЗА ТЕМАТА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така..., Здравейте, имам проблем със рутера, та не мога да отворя сайта му или там както се казва като зема едно IP и го поставя в браузара, та земам точното IP, поставям го и нищо не става! ИЗВИНЕТЕ АКО ТОВА НЕ Е МЯСТОТО ЗА ТЕМАТА

1.  не викайте

2. има цял раздел за маршрутизатори

3. пробвайте с ИП-то на гейтуея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно се опитваш да влезеш в рутера, но не успяваш, защото има настройки, които не знаеш и за целта трябва да го ресетнеш, т.е. да върнеш фабричните настройки и тогава с дефолтното IP, ще успееш да влезеш, но трябва отново да си го настроиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не разбирам точно на тези настройки ако знаете място (линк) който да ми даде инфо ще съм благодарен.capnemo извинявам се ако съм го написал както не трябва, но с главните букви исках да подчертая извинението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не разбирам точно на тези настройки ако знаете място (линк) който да ми даде инфо ще съм благодарен.capnemo извинявам се ако съм го написал както не трябва, но с главните букви исках да подчертая извинението.

За да ти даде някой нещо, трябва да кажеш за какво става въпрос. Рутери бол... Каква марка, модел и т.н.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко инфо за рутера де да не сме нострадамус та да гадаем всеки рутер си има различно ип и настройки виж на гърба на кутията на рутера там тряя пише ип , виж също дали лампите работят коректно на стария ми рутер едната лампа гушна букета и метнах рутера от 8 етаж това също може да е причина да не работи коректно рутера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка: HUAWEYмодел: EchoLife HG8245

До тази ниформация имам засега достъп!

Това е оптично устройство и ме съмнява вие да сте си го купил. По-добре говорете с доставчика си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз съм го взел от доставчиците, а и като им се обадя какво да ги питам?

За NAT на портовете, които ви интересуват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...