Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

TV чрез рутер ?

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам ако смържа рутера към телевизора си ще мога ли да гледам Viasat Explore и такива подобни които са на кабелната?                                                                              Рутер

Марка: HUAWEI

Модел: echolife hg8245

!!!Рутерът ми е от мегауан (или там както се казват)

Телевизор

Име: Telefunken

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер От скоро имам проблем с стартирането на Windows XP когато стартира всичко е нормално но след около 10 секунди започват да се появяват доста прозореца с една и съща грешка : NvCpl.dll. error loading A dynamic link library (DLL) initializatin routine failed. та одеве се сетих да питам ще стартира ли windows-a ако изключа този NvCpl.dll от msconfig или този процес е задължителен при зареждането на системата и самата графична карта за изобразяване ? Някой ако знае нещо по темата нека да драсне коментарче P.S. - доколко знам това е процеса за Nvidia Control Panel Ако имате допълнителни въпроси питайте Весели Празници на всички
    • от Йоан Арабов
      Здравейте преди време бях писал че ще взимам r280x но сега като гледам то няма да ми стигне захранването за нея другите части ще са тези от подписа ми
      Затова реших да мина на 7950 vapor-x with boost и въпроса ми е дали ще мога да я захраня ще добавя и още 4 гб рам заедно с видео картата Дали ще го понесе 500 ватовото ми захранване ?
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Вчера си поръчах видеокарта Nvidia GeForce7600GS и преди малко пратката ми дойде На външен вид картата изглежда почти неизползвана,вентилатора и ребрата блестят никъде няма прах и т.н. ... Обаче забелязах,че точно до перката има една букса за допълнителен кабел от захранването Ще ви прикача снимка да видите точно за кой кабел става въпрос !!! Та въпроса ми е ... ще работи ли нормално видеокартата ако този допълнителен кабел не е свързан към нея ? - Мерси Предварително на тези които могат да помогнат !!! Снимката : http://prikachi.com/images.php?images/249/8072249K.jpg
    • от Йоан Арабов
      Здравейте имам една външна видео карта gtx260 която искам да пробвам но се оказа че монитора ми е с друг кабел който тя го няма въпроса ми е може ли да използвам този изход който е за вграденото видео на дъното да изкарва видео от външната видео карта ! Дано сте ме разбрали благодаря предварително !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване