Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://nikem-bg.net/magazin.php?search=VIDEOCARD

някой ако може да ми предложи най-доброто до 430лв за GAMING (възможно най-бързото и мощно GPU)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не държиш на нова,може да си вземеш висок клас видео,използвано за копаене на виртуална валута,със остатъчна гаранция Публикувано изображение

Цък  и още доста подобни,разгледай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да има хубаво охлаждане.

Особено, ако е ползвана за копаене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи 280, има що годе добро охлаждане и ще може да се клокне повече от 270х. Също какви са ти другите части? Захранване? Дъно? Процесор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се играе на един монитор 1080р, 2 GB стигат. Виж тази дето я даде helis, http://nikem-bg.net/computer-components/SAPPHIRE-R9-280-3G-GD5-OC-W-BO. Има си 3GB  и е по-мощна от другите. Също бих качил рамта на 8GB. 4 е вече малко за новите игри. Може да резнеш дъното на 970а, ама асуско или това http://nikem-bg.net/computer-components/ASROCK-970-EXTREME4-AMD970-AM3/description.html.Деже ще можеш да кръстосваш огън с него. (crossfireX)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=9|11|0|26624|0|0Но първо си провери размерите на кутията, че за тая куча марка липсва важна спецификация.С останалите пари може да добаваш още една плочка рам!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич верно си виж кутията щото картите са гиганти.Офф аз сега видях какво си избрал за кутия :) Ти добре ли си с главата да  си купиш тая кутия за 38 лева ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич верно си виж кутията щото картите са гиганти.Офф аз сега видях какво си избрал за кутия :) Ти добре ли си с главата да  си купиш тая кутия за 38 лева ?

Пич тази кутия е зверска просто там има една снимка и не се виж нищо ,на мен ми пратиха още пет и е много хубава !

Иначе видеокартата как е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич тази кутия е зверска просто там има една снимка и не се виж нищо ,на мен ми пратиха още пет и е много хубава !

r9 290x e много добра но е над бюджета :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тоя процесор и с тая кутия къде го пращате с тия видеокарти? Пък и конфигурацията, която е избрал е крайно неб*лансирана......!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич ама ти сериозно ли?Аз се хващам на бас, че картонената кутията от зимните ми обувки е по-добра тази която си избрал.

По-темата това е картата и да Power Color според всеобщите мнения слагат читави охлаждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо за процесор си избрал 3ядрената печка на амд , един Pentium K ще е много по добър избор от тея печки също кутия за 30 лева няма да е зверска... сам ще се видиш с карта с отворен дизайн ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване