Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с администрирането на Feindura

Препоръчан отговор

Сайтът ми е поддържан от Feindura. В един момент започна да връща грешка в CMS. Т.е. вече не мога да вляза през контролния панел на Feindura, защото връща следната грешка:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected]xxxxx.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Очевидно е станало някакво скапване в тази част. Желанието ми е да поставя нова Feindura, без да се налага да се прави целият сайт наново. Това възможно ли е? Сега ми е просто ужасно да търся всяка дреболия къде се намира. Нямам вече контакт с човека, който го е правил.

Всъщност, грешката ми е, че оставих старите пароли за администриране на Feindura, с което не е изключено да съм изкушил някого от екипа да изкара някоя пара отгоре за поправка. Безотговорно е и, че не проверявах редовно състоянието и логовете от сървъра не могат да ми покажат от кой IP е влизано там последно преди мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът ми е поддържан от Feindura. В един момент започна да връща грешка в CMS. Т.е. вече не мога да вляза през контролния панел на Feindura, защото връща следната грешка:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected]xxxxx.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Очевидно е станало някакво скапване в тази част. Желанието ми е да поставя нова Feindura, без да се налага да се прави целият сайт наново. Това възможно ли е? Сега ми е просто ужасно да търся всяка дреболия къде се намира. Нямам вече контакт с човека, който го е правил.

АМи погледнете в тези логове, има някакъв проблем. Иначе както е описан продукта е едно много лошо решение, защото пази всичко в директория. Пада доста четене, ето ви документацията: http://feindura.org/page/documentation/getting-started/?session=3822d586725c9c9f1469bc2be9e288b5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Междувременно реших проблема.

Ще кажа в какво се състоеше: .htaccess файловете в CMS папки. Има явно някакъв проблем при тях, защото намерих същия проблем и при други. Решението: Изтриване на .htaccess

Благодаря и за документацията. Там ще видя как да сменя e-maila за администратора, за да мога да променя и паролата(в момента при поискване на нова парола, я изпраща при автора)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...