Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Среща с IT екипа на Booking.com - София, 23-24 Авг.

Buljobs.bg

Препоръчан отговор

IT Екипът на Booking.com ще бъде в София по повод YAPC::Europe 2014 и организира среща с всички, които биха желали да научат повече за начина на работа в компанията и да станат част от IT отдела на Booking.com в Амстердам. Не пропускайте възможността да се срещнете с хората зад една от най-големите Perl-базирани уеб системи и да откриете нови кариерни пътища.За повече информация и регистрация:http://www.buljobs.bg/booking/meet-up/booking_sofia.html

За въпроси относно тази публикация: info at buljobs dot bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IT Екипът на Booking.com ще бъде в София по повод YAPC::Europe 2014 и организира среща с всички, които биха желали да научат повече за начина на работа в компанията и да станат част от IT отдела на Booking.com в Амстердам. Не пропускайте възможността да се срещнете с хората зад една от най-големите Perl-базирани уеб системи и да откриете нови кариерни пътища.За повече информация и регистрация:http://www.buljobs.bg/booking/meet-up/booking_sofia.html

За въпроси относно тази публикация: info at buljobs dot bg

Това хубаво, но бихте ли ми казали как очаквате много кандидати при данъци в Холандия от порядъка на 40-50%?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това хубаво, но бихте ли ми казали как очаквате много кандидати при данъци в Холандия от порядъка на 40-50%?

Capnemo, не очакваме много кандидати, а добри кандидати.На срещата ще има и IT и HR хора от Booking.com, които ще се радват да отговорят и на въпроси като този. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Capnemo, не очакваме много кандидати, а добри кандидати Публикувано изображение

На срещата ще има и IT и HR хора от Booking.com, които ще се радват да отговорят и на въпроси като този.

Не, вие не ме разбрахте. Аз говорех именно за добри кандидати. Просто данъците в Холандия са прекалено високи и при средна заплата за старши позиции от порядъка на 45-55 хиляди годишно и високия стандарт на живот в тази държава (а кандидата трябва да си плаща и квартира) нещата не са толкова прекрасни.

А след като вие си слагате за аватар и име във форума име на компания за подбор на персонал очаквам вие да работите в HR областта и да можете в момента да отговорите на въпроси на интересуващи се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, вие не ме разбрахте. Аз говорех именно за добри кандидати. Просто данъците в Холандия са прекалено високи и при средна заплата за старши позиции от порядъка на 45-55 хиляди годишно и високия стандарт на живот в тази държава (а кандидата трябва да си плаща и квартира) нещата не са толкова прекрасни.

А след като вие си слагате за аватар и име във форума име на компания за подбор на персонал очаквам вие да работите в HR областта и да можете в момента да отговорите на въпроси на интересуващи се :)

Разбрах ви правилно. Не съм оторизирана да коментирам въпросa. Booking.com извършват подбора на IT персонал сами. Buljobs.bg не е компания за подбор на персонал, а jobs search engine и като такава подпомага единствено информационно кампаниите за България.Относно кампанията за Sofia Meetup, съм на разположение за организационна информация. За всички останали въпроси може да получите отговори директно от екипа на Booking (по имейл или на срещата). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...