Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гейминг компютър до 800-900 лева

Препоръчан отговор

Тъйкато знанията ми до компютрите са ограничени до това да спирам и да си пускам компютъра,искам да попитам ако някой може да предложи хубав билд за тези пари защото в момента съм на един стар лаптоп :

amd Turion II Dual-Core Mobile M520 2.30GHz

Ram 3 GB..

(мисля че разбирате за какво става вапрос).

Просто искам да си взема машина,която да подкарва поне с +30fps игри от сорта на Titanfall

BF3,Max Payne 3,GTA IV и прочие.

Благодаря на всеки който отдели време за да отговори на тази тема :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъйкато знанията ми до компютрите са ограничени до това да спирам и да си пускам компютъра,искам да попитам ако някой може да предложи хубав билд за тези пари защото в момента съм на един стар лаптоп : amd Turion II Dual-Core Mobile M520 2.30GHzRam 3 GB..(мисля че разбирате за какво става вапрос).Просто искам да си взема машина,която да подкарва поне с +30fps игри от сорта на TitanfallBF3,Max Payne 3,GTA IV и прочие.Благодаря на всеки който отдели време за да отговори на тази тема :).

Монитор и периферия ,предполагам влизат в цената?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има една тема от 14-ти и  в нея има кнфигурации които ще ти задоволят изискванията Нова конфигурация до 900 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pcweek.ua/images/images_np/np115815345485.jpg Philips 170X5 иначе благодаря за предложенията от другите потребители :)

а само да попитам каква е разликата между тази конфигурация която сте ми предложили, с тази която сте предложили на другия колега питащ?(освен в цената ест.)

ASUS H81M-K /1150 I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150 4GB DDR3 1600 A-DATA 1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR PALIT GTX750 STORMX 2G D5 EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ASUS H81M-K не е налично и затова предлагам ASUS H81M-C, което е с 1 слот повече. Диска също е различен, но дали ще избереш Seagate или WD не е от особено значение. За памет предпочитам Geil пред A-Data, но отново няма значение коя ще вземеш.

Други разлики няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ASUS H81M-K не е налично и затова предлагам ASUS H81M-C, което е с 1 слот повече. Диска също е различен, но дали ще избереш Seagate или WD не е от особено значение. За памет предпочитам Geil пред A-Data, но отново няма значение коя ще вземеш.

Други разлики няма.

ок мерси много 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Други разлики няма.

А само да попитам,монитора си става нали ? (Philips 170x5)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване