Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте моля да препоръчате конфигурация до 600, 700 лв. Компютърът ще се ползва главно за игри и ако може да предложите и кутия и двд към конфигурацията. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BB код:

Обща стойност - 564.82 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/51110p1r51397p1r46473p1r43848p1r47896p1r50818p1rf.html
Asus AMD Radeon R7 250X  = 726,81лв. Ако премахнеш записвачката конфигурацията ще струва ~ 700лв. 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вариант с AMD

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+
BIOSTAR A960D+ AM3+ BULK
4GB DDR3 1600 GEIL /BULK
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CM K280 W/ELITE 500W
SAPPHIRE HD7770 1G GD5 BULK
LG GH24NSB0 DVD RW BLACK
Обща стойност - 733.20 лв. с ДДС

Видеото ако е от горното предложение, цената пада на 728лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не слагаш 250х ? Тя е по-нова с повече функции и е с 5% по-добра от 7770 в някои тестове http://www.anandtech.com/bench/product/1079?vs=1126

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и за двата отговора повече ми хареса първата предложена конфигурация с 250х. Въпроса ми е относно кутията с захранването надеждно ли е това захранване и може ли някакво инфо да ми дадете за него или мнение дали ще подържа добре видео картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не слагаш 250х ? Тя е по-нова с повече функции и е с 5% по-добра от 7770 в някои тестове http://www.anandtech.com/bench/product/1079?vs=1126

Мерси и за двата отговора повече ми хареса първата предложена конфигурация с 250х. Въпроса ми е относно кутията с захранването надеждно ли е това захранване и може ли някакво инфо да ми дадете за него или мнение дали ще подържа добре видео картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранването е добро и ще издържи твоята система, не се притеснявай ти и без това няма да клокваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранването е добро и ще издържи твоята система, не се притеснявай ти и без това няма да клокваш.

Ок благодаря отново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...