Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с включване от hibernation

emilly26

Препоръчан отговор

Здравейте,

Моето питане е малко по-особено...

Първо случката, а след това последствията и накрая решението от вас, ако има такова.

Понеже си падам малко мързелива, всеки път изключвам компютъра с hibernation, и така вече месец не съм го изключвала по нормален начин. Пускам си го бързо и винаги си продължавам работата от последния пътр. Днес се случи така, че след като се включи с продължението от hibernation режима, компютъра (настолен е) работеше някак много забавено, по-различно от всякога след такъв старт, а след време започна много да забива и накрая когато опитах да си пусна таск мениджъра, за да спра някои програми, гръмна с черен екран и мишка. Оставих го така около два часа и тогава се показа и син екран... Рестартира се...

Първия ми въпрос е защо се случи това? Вирус ли е това? От многото hibernation? Монитора ми гаснеше на определеното време, значи все пак си работеше... Аз се надявах да се оправи по някое време от самосебе си... но уви.

Втория въпрос е дали все пак може да си възстановя сесията от преди проблемното зареждане???

До колкото знам сесията се записва в C:\hiberfil.sys   Как да го копирам, как да рестартирам и да пусна компютъра с този файл. Как да направя така, че да си пусна компютъра с последната сесия от този файл? Моля ви да се отнесете сериозно към питането ми, имах несъхранени файлове, сега как мога да ги възстановя??? :eek:

Благодаря ви предварително!

P.S. Забравих да ви кажа, че ползвам windows 7, 64 bit, ако има още нещо, което е свързано с проблема, ще кажа!

P.S.2  Компютъра не е изключван с hibernation от последния проблем - Между другото, често успявам да си затрия някакви неща и после си ги връяам с get data back ntfs, тук дали ще сработи така, ако предполагам, че вече този hiberfil.sys е нов и не съдържа старата сесия? Не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От сега ще ти кажа ако гасне пред период от 10-30 мин е за смяна на кондензатори стига монитора да е Плазма или LCD 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От сега ще ти кажа ако гасне пред период от 10-30 мин е за смяна на кондензатори стига монитора да е Плазма или LCD 

проблема е че е мързелива и не изключва компчтъра по нормален начин (не че аз не съм ама...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде де, по същество - няма ли начин да си оправя нещата??!?! Някак, не може да не може... Не е видял темата точно този, който чакам да ми каже как :)

Между другото - намерих си hiberfil.sys и pagefil.sys и са от преди проблема, ще го бъде ли, ме интересува, с тези файлове... някак??? Ох... мъкааааа... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване