Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Охладител за лаптоп?

Стефан Дтнс

Препоръчан отговор

Здравейте , колеги ! 

Имам едно запитване към вас , относно покупка на охладител за лаптоп Lenovo G580 ( 15 инчовите ). Търся нещо до към 40-50 лева МАКСИМУМ , което наистина ще охлажда и ще ми върши работа ( не от тези за по 20 лева с 20 вентилаторчета който фаида никаква от тях ) . Кажете вашето мнение за модел , това онова , магазин от който да гледам и всякаква полезна информация която може да ми потрябва при избора ми . Благодаря предварително :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , колеги ! 

Имам едно запитване към вас , относно покупка на охладител за лаптоп Lenovo G580 ( 15 инчовите ). Търся нещо до към 40-50 лева МАКСИМУМ , което наистина ще охлажда и ще ми върши работа ( не от тези за по 20 лева с 20 вентилаторчета който фаида никаква от тях ) . Кажете вашето мнение за модел , това онова , магазин от който да гледам и всякаква полезна информация която може да ми потрябва при избора ми . Благодаря предварително :) .

Така като гледам дъното на лаптопа

охладителните отвори са вляво (гледано отгоре, в работно положение). Затова гледай и вентилатора (може и един) за е там.

Защото ако вентилаторите са от другата страна - няма никаква полза, ако ще подложката да е за 200 лв.

Тази например http://www.laptop.bg/cooling_pads-deepcool-deepcool_emove_alu_black ви се вижда ОК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си , и като пусна нещо по натоварващо , лявата ми ръка подпарва яко :D . Но , като гледам този който си го постнал и неговите вентилатори са централни и ми са струват се едно с малки перки , или се бъркам... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си , и като пусна нещо по натоварващо , лявата ми ръка подпарва яко :D . Но , като гледам този който си го постнал и неговите вентилатори са централни и ми са струват се едно с малки перки , или се бъркам... ?

Само така изглежда че са централни - местят се. И не е въпроса в размера, а в дебита (не казвам че това е най-доброто)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване