Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Живо-здраво,

Моля за информация за читави фирми, които могат да ми предложат конфигурация за игри, да ми я сглобят и да ми турнат един windows. Търся фирма, към която да се обърна, ако след известно време някои от компонентите се скапе и имам нужда от ремонт и трябва да се смени/преинсталира. Тоест търся да ми е удобно на мен, а не да се занимавам аз. Едно време имаше една такава - Перси, но са дигнали безбожно цените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което е в гаранция  и дефектира не по ваша вина ще ви бъде ремонтирано или заменено от съответния сервиз  обслужващ марката на  компонента. Инсталация  и преинсталация  със софтуер на клиента правят повчето уважавани фирми срещу заплащане.След гаранционна потдръжка се  прави срещу заплащане. Лице което да ви потдържа техниката безплатно и вие само да цъкате с мишката  няма да намерите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което е в гаранция  и дефектира не по ваша вина ще ви бъде ремонтирано или заменено от съответния сервиз  обслужващ марката на  компонента. Инсталация  и преинсталация  със софтуер на клиента правят повчето уважавани фирми срещу заплащане.След гаранционна потдръжка се  прави срещу заплащане. Лице което да ви потдържа техниката безплатно и вие само да цъкате с мишката  няма да намерите .

Нямам това предвид. Това, което търся е фирма да ми сглоби конфигурацията и после ако нещо се скапе с компонентите или пък искам да ъпгрейдвам нещо след време да мога отново да се обърна към техен сътрудник и да се оправя. Не се имам за експерт и освен чистото продаване на компонентите, бих искал някой да ми даде съвет, да ми сглоби съндъка, обнови биоса, сложи паста на процесора и тн. Това мисля, че не може да се направи от никем и скай, защото те главно продават, а не сервизират.

А бих искал и някой да ми инсталира операционна система, защото не съм сигурен, че ще се справя сам. (не съм безнадежден ламер, но никога не съм се занимавал с тия неща и ако ще си взимам компютър за 2 бона, не искам да експериментирам сам по него)

Нямам това предвид. Това, което търся е фирма да ми сглоби конфигурацията и после ако нещо се скапе с компонентите или пък искам да ъпгрейдвам нещо след време да мога отново да се обърна към техен сътрудник и да се оправя. Не се имам за експерт и освен чистото продаване на компонентите, бих искал някой да ми даде съвет, да ми сглоби съндъка, обнови биоса, сложи паста на процесора и тн. Това мисля, че не може да се направи от никем и скай, защото те главно продават, а не сервизират.

А бих искал и някой да ми инсталира операционна система, защото не съм сигурен, че ще се справя сам. (не съм безнадежден ламер, но никога не съм се занимавал с тия неща и ако ще си взимам компютър за 2 бона, не искам да експериментирам сам по него)

за заплащането, особено ако е след гаранцията - ясно! не очаквам някой заради сините ми очи да ми сервизира кашона безплатно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете фирми, които си цитирал ти вършат работа. Звъниш, казваш че искаш консултация със специалист и по-късно спеца ще ти звънне. И двете обаче не изкупуват стари компоненти, (ако си мислиш да им оставиш старите неща и да доплатиш за по-нови).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажеш от кой град си, може някой да те улесни и упъти.

Надали ще ти е по-удобно, да размъкваш машината по куриери и да комуникираш по телефони и пощи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване