Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

странен проблем с камерата на скайп

Препоръчан отговор

извинете, ама странно се получава... :) като се гледам с някой на камерата...аз от таблета, а другия от компютъра...аз излизам като анимационен герой....постоянно се повтарят действията ми ...по 10 пъти примерно се повтаря , ако се пипна по бузата :) ...моля ви да ми кажете какъв е проблема...версиите на скайп са новите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинете, ама странно се получава... :) като се гледам с някой на камерата...аз от таблета, а другия от компютъра...аз излизам като анимационен герой....постоянно се повтарят действията ми ...по 10 пъти примерно се повтаря , ако се пипна по бузата :) ...моля ви да ми кажете какъв е проблема...версиите на скайп са новите

Само при скайп ли се получава? Или и при други софтуери за ползване на кам?

Възможно ли е да има софтуер за управление на камерата, от който да е зададен някакъв ефект?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подобна ситуация се наблюдава и при мен. Т.е връзка между настолна мишина и таблет!

Нямам обяснение, но предполагам става въпрос за известна несъвместимост, проблем с производителноста на някоя от машините или проблем със скороста на интернета.

Ще ми е интересно и аз да разбера повече!!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така се полу4и , след като си инсталирах новата версия на скайп на таблета...преди няма6е тоз проблем... Мислех 4е проблема е от старата версия, която беше на компютъра.....Сега на таблета и на компютъра са новите версии,ама проблема си остана.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване