Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ за избор на телевизор 32-42 инча

Препоръчан отговор

Здравейте,

Телевизора ми трябва главно за филми (вечер) и много рядко за цифрова телевизия.

Клоня към 42 инча, но не съм мн сигурен дали няма да ми дойде голям, ще се гледа от разстояние около 2.3 2.5 метра. Не съм голям фен на 3д, но може и с 3д да е ако е хубав тв и се вписва в бюджета .смарт тв ми се вижда като хубава екстра, но пък и не е проблем в последствие да се добави, така че не е приоритвт.

Основните

неща, които ме интересуват са да е full hd, да мога да си пускам филми от юсб и да поддържа повечето файлови формати, добро качество. Няма възможност за hdmi връзка с pc, затова разчитам на добър usb media player.

Като бюджет 700-800лв. Предпочитани марки lg, samsung, panasonic може и др предложения.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

42 инча никак няма да са ти много, но предвид бюджета то няма и избор за ,,голям тв,,камо ли за добър,но...ако искаш що годе добър плеър на ТВ след като нямаш възможност за HDMI предложенията от мен са за:

1.SAMSUNG UE-40F5000

2.LG 42LB5500 LED

Тези имат що годе читави плеъри, но все пак ТВ не е компютър!

3.PANASONIC TX-42AS500E LED -на този малко ще ти малеят субките ,ама...

Отиди на място и ги разгледай задължително с флашка -хем да си направиш някои задължителни тестове, за да няма и други теми (пак) във форума, хем да видиш как се справят.

Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Панасоника най-много ми допада, като екстри и цена. Благодаря. Ще го проуча, а може и да да отложа покупката малко, эа коледните промоции за нещо по-добро. За този модел на лг, какво мислите - 42LB650V

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... За този модел на лг, какво мислите - 42LB650V...

Е то при този цената вече не е до 800лв! Ако говорим до към 1000 лв бих ви предложил този Panasonic, макар и с 2 инча да е по-малък.

И да се повторя-на място, с флашка, тест, проба , избор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване