Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Руски Language Pack за MS Word 2003

user_168256

Препоръчан отговор

Имам инсталирана лицензирана версия на MS Word 2003, но не мога да намеря руски език за нея, за проверка на граматиката и правописа.

Моля, дайте ми връзка към някакъв речник, може и неофициален, да си го инсталирам и ползвам. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам инсталирана лицензирана версия на MS Word 2003, но не мога да намеря руски език за нея, за проверка на граматиката и правописа.

Моля, дайте ми връзка към някакъв речник, може и неофициален, да си го инсталирам и ползвам. Благодаря.

Пробвай тук - http://www.microsoft.com/ru-RU/download/details.aspx?id=2487 - съвсем официален

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че му трябва Proofing Tools 2003, а не езиков пакет. Автора да го търси по торент сайтовете, че тук е забранено да се дават линкове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че му трябва Proofing Tools 2003, а не езиков пакет. Автора да го търси по торент сайтовете, че тук е забранено да се дават линкове.

Що торенти - пак официално http://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=10438

Само се чудя - що пише

Тази актуализация на Microsoft Office 2003 Proofing Tools подобрява начина, по който Office 2003 открива и коригира грешки в документи на холандски език. Тази актуализация включва вече пуснати актуализации на защитата за Office 2003 Proofing Tools.

или просто са подобрили холандския ?

Ама като не ползвам MS продукти 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така.

@jhoro, линкът е към актуализация а не към самия пакет. Office 2003 Proofing Tools е самостоятелен продукт и се продава отделно от офис пакета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така.

@jhoro, линкът е към актуализация а не към самия пакет. Office 2003 Proofing Tools е самостоятелен продукт и се продава отделно от офис пакета.

Кой от двата ??

Ето още един - http://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=35400

Не виждам да става дума за плащане.

Към автора - що се занимаваш с остарели продукти? Ще кажеш - "лицензиран", демек платен. Новия Apache OpenOffice 4.1.1 не е никак лош, безплатен е 100% и поддържа руски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване