Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вентилатори за кутията и процесора.

Препоръчан отговор

Миналата година си взех настолен компютър
i5, HD7870 ет цетера 
 Thermaltake MSI black
 ми е кутията а охлаждането е Cooler Master Evo 212

проблема е че вентилатора на cooler master-a спря да работи... и не можах да го оправя а компютъра е от софия и не си струва да го пращам само него... 
взех вентилатора от кутията като временно решение докато си взема нови вентилатори. но също така искам да си взема и допълнителни за да запълня дупките за вентилатори на самата кутия.

http://p1.pcworld.bg/Image/2011/7/1/1603_Thermaltake%20Commander%20MS-I%2006.jpg тук се вижда.
нужни са ми още 4 вентилатора за кутията с по 3 pin-a и 1 вентилатор за процесора с 4
Дайте някакви предложения? Като цяло не разполагам с много пари в момента така че търся нещо средно.
Компютъра в момента е около 55-60 градуса със процесор на 65-70% 
знам че не е чак толкова зле но работи 24/7 и ме притеснява. 

Сори за Code-a но не ми се показва поста ако не е, незнам каква е причината.. 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване