Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за TV PHILIPS 50PUS6809 4K

Препоръчан отговор

Привет.

Решил съм да сменям телевизорът в хола. Бюджетът е горе долу тази сума. Интересно ми е дали си заслужава. От това, което съм чел за модела, разбирам, че е политика на Филипс да го наложи на пазара и заради това е на такава цена.

Някой има ли наблюдения над точно този модел?

PHILIPS 50PUS6809 4K

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава! Писано е за това 4К,  но накратко...

1.Смисъл от това 4К няма, няма и да има поне в близките години (поне в БГ)-липса на сигнал, съдържание и т.н.т.

2.На по-малко от 60-65 инча е пак безсмислено.

3.На такъв телевизор SD сигнал (който е преобладаващ), та дори и FULLHD  ще е по-зле от колкото на такъв с FULL HD резолюция.

4.За такъв бюджет (предполагаем около 1700лв) Ви предлагам да обърнете внимание на тези модели:

SONY KDL-50W815 3D LED

Mалко над сумата:

SONY KDL-50W829 3D LED

PANASONIC TX-50AS650 3D LED

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване