Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с премахване на приложение от андроид

Mr.n0b0dy

Препоръчан отговор

Инсталирах игра на смартфона си,имаше бъг и я деинсталирах но не мога да я спра от процесите в телефона нито да я изтрия .Някакви идеи как да премахвам изцяло такива приложения от телефона си ? Някакви помощни програмки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как я деинсталира а пък още си седи ? Такива неща в андроид въобще не трябва да се случват. Сигурен ли си, че я деинсталираш както трябва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как я деинсталира а пък още си седи ? Такива неща в андроид въобще не трябва да се случват. Сигурен ли си, че я деинсталираш както трябва ?

Да,от деинсталирай приложение,и се махна от менюто но си седи в процесите ?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах игра на смартфона си,имаше бъг и я деинсталирах но не мога да я спра от процесите в телефона нито да я изтрия .Някакви идеи как да премахвам изцяло такива приложения от телефона си ? Някакви помощни програмки?

Най-сигурното решение е reset до фабрични настройки, но ако не си го правил до сега не го прави, изтрива всичко без контактите (ако си синхронизирал). По-добре изчакай малко някой да ти предложи друго решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва, че просто приложението настройки е бъгаво и не може да се усети, че приложението го няма ? Изтрии данните на приложението настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирайте това https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhythm.hexise.uninst&hl=bg след това пак инсталирайте деинсталираното приложение и го истрйте с помоща на програмата от ,линка който ви дадох.

Имате ли антивирусна ? Как се казва приложението ако не е тайна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е бил там,че приложението се е чекнало като администратор и не ми дава да го деинсталирам или изтрия . Изтеглих приложението,досадната игра се деинсталира, и мерси за всичко  :)  :handshake:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от dimo70
      Светкавично премахване на забравена парола за влизане в Windows всички версии.
      Гарантирано премахване на всякакъв вид пароли за влизане в Windows за минути сервизно.
      Възможност за изчакване на място.
    • от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от Mrnobody11
      Здравейте всички.
      Имам един въпрос някой знае ли къде мога да намеря ивеститор във България става въпрос за инвестиция във андроид игра искам да създам нова и интересна игра за андроид сигурен съм че играта ще стане хит защото няма подобна игра във плей стора а доста андроид потребители търсят нови и интересни игри.
      Знам за така наречените енджъл ивеститор но си нямам идея как се прави бизнес план проучвания и тн. Аи тези проучвания струват пари които нямам така че ако някой знаяе къде мога да се свържя дирекно със инвеститор и да му обясня за какво точно става въпрос и че наистина идеята ми си струва моля да сподели
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване