Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да принтирам двустранно?

cherven89

Препоръчан отговор

Принтирам нечетните страници след това четните и като са готови втора страница излиза на втория лист(трета страница). Какво да направя втора страница да е на първия лист(втора страница)? Принтера ми е HP LaserJet 1022

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми принтирай ги по две страници и след всяка обръщай листа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си друго, ако принтира първо четните и след това ако има празен лист в началото просто да го махне и на гърба на останалите да принтира нечетните страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам...

Слагаш празни листове - печатиш 1,3,5,7,9.....

След това хващаш тестето и ги обръщаш.

И печатиш 2,4,6,8....

Така на гърба на 1 ти е 2, на гърба на 3 ти е 4 и т.н.

Или ти нещо друго правиш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо ги слагам да се принтят 1,3,5,7... После въртя листовете и ги слагам с текста надолу и принтя 2,4,6... И не ми се получава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо ги слагам да се принтят 1,3,5,7... После въртя листовете и ги слагам с текста надолу и принтя 2,4,6... И не ми се получава...

Какво значи въртя листовете? Ако под това разбираш, че ги вземаш, пренареждаш тестето, като най-горния отива най-отдолу и после ги слагаш с текста надолу в чекмеджето на принтера - няма начин да не се получи. Замисли се над думата пренареждам - не просто ги обръщаш и слагаш в чекмеджето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да печаташ в на гърба на 1, то 1 трябва да е най-отгоре на тестето и обърнато с празната страна на листа нагоре, като началото на страницата трябва да е откъм принтера. Под нея трябва да е сложен лист 3, завъртян по същия начин. Под него лист 5... и т.н.

По ясно няма как да се обясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да печаташ в на гърба на 1, то 1 трябва да е най-отгоре на тестето и обърнато с празната страна на листа нагоре, като началото на страницата трябва да е откъм принтера. Под нея трябва да е сложен лист 3, завъртян по същия начин. Под него лист 5... и т.н.

По ясно няма как да се обясни.

За по(вече) ясно - трябва да отидеш, да му разпечаташ нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак съм дал правилния отговор по спомен, от времето когато печатах двустранно.;-)

Справих се. :-D
Трябвало най-горния лист да иде най-отдолу и после ги въртя обратно на часовника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване