Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дистанционното на Телевизора ми се развали

А. Грибачев

Препоръчан отговор

Значи .... Нека започна с това , че вчера ми се развали дистанционното на телевизора...не е от батериите пробвах и ги смених ... Но понеже вчера падна от масата , това може да е довело нещата до следната ситуация... Проблема е там , че Телевизора е SE-R0329 TOSHIBA ... А дистанционното ново е 100 лв...Проблема е там , че не мога да си взема ново по - евтино , защото няма желаните опции , който има Телевизора , а именно DVD и Промяна от Дигитална в аналогова телевизия и обратно...Не разбирам особенно от Телевизори , затова ако можете да ми дадете съвет..Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нашия на плазмата оригиналния се развали големи са боклуци падне ли умира и беше яко имаше си всичко почти като булсатско дистанционно , EPG бутон , списък на каналите и бях принуден да купя универсално но там тези функции за съжеление липсват.Така че падне ли няма оправия купувай едно универсално за 10 лв и си готов !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е - новите са големи боклуци. На стария телевизор (90 год) с дистанционното само дето орехи не съм чупил - падало е, хвърляно е - последния път се разглоби. И пак си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е - новите са големи боклуци. На стария телевизор (90 год) с дистанционното само дето орехи не съм чупил - падало е, хвърляно е - последния път се разглоби. И пак си работи.

И ние в кухнята имаме едно старо 20 инча тв и ударите на дистанционното по земята се броят на пръстите ми и още си работи без проблем .За сега универсалното съм го изтървал от масата един път но още си бачка но много бързо харчат батериите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 11 месеца по-късно...

При някои от дистанционните, когато определени бутони откажат да действат, просто трябва да ги отвориш и да минеш отдолу на бутоните с графит (например от сив молив). Не знам има ли разлика с тези нови и скъпи продукти. Ако всичко е отказало... отвори го и провери в самата вътрешност има ли нещо, което изглежда разкъсано или да си го кажем строшено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един добър сервиз срещу 5 лева ще ти го оправят. Стига да имат желание да ти помогнат. Някои от Вас са останали с впечатление че дистанционните за новите телевизори ни се изпращат готови от Марс. Няма нищо сложно за ремонта им, стига да ни си бил жена си с него по главата.

Темата ви не е в правилният раздел. Освен това е стара от преди година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...